Ünlü Analist: Bitcoin 28 Bin Dolar Olacak

Kripto Analisti: Bitcoin Önümüzdeki 6-12 Ay İçinde 28.000 Dolar’ı Bulmalı

Hisse senetleri ve kripto analistlerinden Ronnie Moas, Bitcoin fiyatının önümüzdeki 6 ila 12 ay içinde 28.000 dolar’a çıkacağını tahmin ediyor. Ayrıca, Bitcoin pazar değerinin Goldman Sachs, IBM, McDonald’s, Nike, Boeing’i dahil eden Dow Jones 30 listesindeki 30 ismin yarısından fazla olduğunu da söyledi.

Bitcoin (BTC) İçin Ronnie Moas Hedef Fiyatı 28.000 Dolar

Twitter’da paylaşımında Ronnie Moas, Bitcoin’in Dow Jones Endüstri Ortalaması’ndaki (DJIA) 30 ismin yarısından piyasa değeri bakımından daha iyi performans gösterdiğini söyledi. Moas ayrıca Bitcoin değerinin Goldman Sachs, IBM, McDonald’s, Nike, Boeing gibi birçok endüstri devinden daha büyük olduğuna dikkat çekti.

BTC fiyatının önümüzdeki 6 ila 12 ayda mevcut fiyatını en az iki katına çıkması gerektiğini söyledi. Ronnie Moas tarafından Bitcoin için belirlenen hedef fiyat 28.000 dolar.

Yine tweet’e göre, fiyat değişikliği bitcoin’i (BTC), Amazon ve Walmart’tan hemen sonra DJIA’da üçüncü sıraya taşıyacak. Dow Jones Industrial Average (DJIA), Amerika Birleşik Devletleri merkezli 30 büyük, halka açık şirketin değerini gösteren bir borsa endeksidir. DJIA ayrıca çeşitli zaman dilimlerinde borsadaki şirketlerin performansını göstermektedir.

Basın zamanında Bitcoin fiyatı 181,23 Milyar Dolar olan piyasa değeri ile 10136.89 Dolar (% -0.72) arasındadır. Tüm kripto pazarı arasındaki BTC hakimiyeti, 24 saatlik işlem hacminin 12.878.463.804 USD olduğu % 68.8’dir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.