Tyler Winklevoss’den Ethereum Yorumu: Fiyatı Boğa Koşusuna Rağmen Ucuz!

0
187

Gemini Borsası’nın kurucu ortağı ve CEO’su Tyler Winklevoss, Ethereum’un 1.200 dolar civarındaki mevcut fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesinden %10 daha düşük olduğuna dikkat çekti. Ayrıca Ethereum’un şu anki değerinin boğa koşusu sırasında ucuz olduğunu belirtti. Winklevoss, Ethereum hakkındaki kısa görüşünü Twitter üzerinden paylaştı.

Bunun yanında Ethereum’a dair bazı dikkat çekici veriler var. Örneğin, madenciler tarafından şu anda tutulan Ethereum miktarı tüm zamanların en düşük seviyesinde. Veriyi paylaşan Santiment tarafından durum şöyle değerlendirildi:

“Bugün 35 ayın en yüksek değeri olan 1.153 dolar’lık yeni bir Ethereum (fiyat seviyesi) belirlendiğinden, ETH madenci bakiyelerinin şu anda tüm zamanların en düşük seviyesinde olduğunu gördük (2015’teki açık ICO haftaları hariç). 2. piyasa değeri olan kripto varlığının sahipleri için bir başka ilgi çekici işaret.”

Yukarıdaki grafikte gösterilen ETH madenci bakiyelerindeki düşüş, madencilerin çoğunun dijital varlık 1 bin dolara yükselirken Ethereum çantalarını sattıklarını gösteriyor. Bu, madencilerin daha az satması gerektiği ve Ethereum’un beklenen 2 bin dolar’lık değere ulaştığını görebilecek bir fiyat keşfi yolunda olduğu anlamına gelebilir.

Ethereum, 1.200 dolar seviyesini desteğe dönüştürmek için konsolidasyona benzeyen bir şekilde bu alanda işlem görüyor. Winklevoss’un belirttiği gibi, Ethereum, 2018 yılının Ocak ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.432 dolar’ı yeniden test etmekten yaklaşık %10, diğer bir deyişle 200 dolar uzakta. Bitcoin 50.000 dolar’a doğru yoluna devam ederse, genel yükseliş momentumu Ethereum’a da izin verebilir. 200 dolar veya daha fazla miktarda değer kazanarak, başarılı bir şekilde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyebilir.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın