Tyler Winklevoss’den Ethereum Yorumu: Fiyatı Boğa Koşusuna Rağmen Ucuz!

Gemini Borsası’nın kurucu ortağı ve CEO’su Tyler Winklevoss, Ethereum’un 1.200 dolar civarındaki mevcut fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesinden %10 daha düşük olduğuna dikkat çekti. Ayrıca Ethereum’un şu anki değerinin boğa koşusu sırasında ucuz olduğunu belirtti. Winklevoss, Ethereum hakkındaki kısa görüşünü Twitter üzerinden paylaştı.

Bunun yanında Ethereum’a dair bazı dikkat çekici veriler var. Örneğin, madenciler tarafından şu anda tutulan Ethereum miktarı tüm zamanların en düşük seviyesinde. Veriyi paylaşan Santiment tarafından durum şöyle değerlendirildi:

“Bugün 35 ayın en yüksek değeri olan 1.153 dolar’lık yeni bir Ethereum (fiyat seviyesi) belirlendiğinden, ETH madenci bakiyelerinin şu anda tüm zamanların en düşük seviyesinde olduğunu gördük (2015’teki açık ICO haftaları hariç). 2. piyasa değeri olan kripto varlığının sahipleri için bir başka ilgi çekici işaret.”

Yukarıdaki grafikte gösterilen ETH madenci bakiyelerindeki düşüş, madencilerin çoğunun dijital varlık 1 bin dolara yükselirken Ethereum çantalarını sattıklarını gösteriyor. Bu, madencilerin daha az satması gerektiği ve Ethereum’un beklenen 2 bin dolar’lık değere ulaştığını görebilecek bir fiyat keşfi yolunda olduğu anlamına gelebilir.

Ethereum, 1.200 dolar seviyesini desteğe dönüştürmek için konsolidasyona benzeyen bir şekilde bu alanda işlem görüyor. Winklevoss’un belirttiği gibi, Ethereum, 2018 yılının Ocak ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.432 dolar’ı yeniden test etmekten yaklaşık %10, diğer bir deyişle 200 dolar uzakta. Bitcoin 50.000 dolar’a doğru yoluna devam ederse, genel yükseliş momentumu Ethereum’a da izin verebilir. 200 dolar veya daha fazla miktarda değer kazanarak, başarılı bir şekilde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyebilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.