Tesla CEO’su Elon Musk Ne Kadar Bitcoin’e Sahip Olduğunu Açıkladı

0
448

Tanınmış isimlerden Tesla CEO’su Elon Musk, şaşırtıcı derecede az miktarda kripto para birimine sahip olduğunu açıkladı.

Elon Musk’ın Sahip Olduğu Bitcoin Miktarı

Milyarder girişimci Elon Musk dün dünyaya ne kadar Bitcoin sahibi olduğunu söyledi. Dün, Harry Potter yazarı J.K Rowling’in Bitcoin merakı twitter’da hızlı bir şekilde popüler hale geldi. Bu merakını gidermek isteyen pekçok kullanıcı, Rowling’le Bitcoin ile ilgili pekçok gönderi paylaştı. Bu konuyla ilgili detaylı haberi sitemizde bulabilirsiniz.

Tabi Twitter’da Elon Musk’ın dahil olmadığı popüler bir gündem pek mümkün değil. J.K. Rowling’in kripto dünyasını çılgınlığa gönderen tweet’i, dünyanın en zengin insanlarından Tesla CEO’sunun sadece 0.25 Bitcoin sahibi olduğunu açıklamasına kadar gitti. Evet sadece 0.25 Bitcoin, bugün, bu miktar 2.500 dolar değerinin biraz altına tekabül ediyor.

Bu açıklamasının üzerine New York merkezli kripto para borsası Gemini’nin CEO’su Tyler Winklevoss, Musk’a “Mars’taki şeyler için nasıl ödeme yapacağını” sordu. Block Tower Capital’in kurucu ortağı ve CIO’su Ari Paul, milyarderin sahip olduğu küçük miktar hakkında şaka yaptı ve “Eğer devam ederseniz birgün tam bir BTC’ye ulaşırsınız” yanıtını verdi.

Musk daha fazla yorum yapmadı. Bunun yanında kendisi Mart ayında en sevdiği kripto para biriminin Dogecoin olduğunu itiraf etmişti.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın