Shiba Inu İçin Heyecanladıran Tahmin: İşte 0,01 Dolara Ulaşmasını Sağlayacak Büyük Güç!

Üst düzey bir teknoloji firması olan CrowdWisdom, geçtiğimiz günlerde Shiba Inu (SHIB) potansiyel fiyat hedefleri hakkında bir fizibilite raporu yayınladı.

Shibarium’un ana ağ lansmanından önce kripto dünyası, Katman-2 ölçeklendirme çözüm ağının SHIB sanal alanı üzerindeki potansiyel etkisiyle ilgili spekülasyonlarla çalkalanıyordu.

Genel kripto piyasası duyarlılığı, Shibarium‘un SHIB’in piyasa faaliyetlerini, benimsenmesini ve faydasını artırmasını bekliyordu. Özellikle, Shibarium’un Shiba Inu ekosistemindeki çoğu sorunun üstesinden gelmeyi amaçlayan öngörülen işlevleri, piyasa inancını körükledi.

Bununla birlikte, kripto meraklıları Shibarium’un etkisinin yakında ortaya çıkacağı konusunda umutlu olmaya devam ediyor. SHIB üzerinde potansiyel bir Shibarium etkisi beklentisinin ortasında, bir teknoloji firması SHIB’i 0,001 dolar ve muhtemelen 0,01 dolara çıkarabilecek önemli bir itici güç ortaya çıkardı.

Shiba Inu’nun 0,001 Dolar veya 0,01 Dolar Fiyat Seviyesine Ulaşması

CrowdWisdom’ın raporuna göre, mevcut düşüş piyasası göz önüne alındığında SHIB için 0,001 ve 0,01 dolarlık fiyat hedefleri pek olası görünmüyor.

Bununla birlikte, teknoloji platformu, önemli bir yakım kampanyasının SHIB’in fiyat yükselişi için bir katalizör olma olasılığı konusunda ikna olmuş görünüyor.

CrowdWisdom’ın analizinden elde edilen verilere göre, SHIB yakım güncellemesi haber yazıldığı sırada 579 trilyondan fazla token içeren devasa bir dolaşım havuzunu ortaya çıkardı.

Öte yandan belge, 410 trilyondan fazla SHIB token’ının ilk arzdan kalıcı olarak çıkarıldığını da açıkladı.

SHIB’in devasa arzını azaltmak için önemli çaba sarf edilmiş olsa da, ciddi bir azalma sağlamak için daha fazla önlem alınması gerekiyor.

Shiba Inu’nun yakma kampanyasına muazzam bir katkı sağlayacağı belirtilen Shibarium henüz ilk lansman aşamasında ve Shiba Inu’nun yakma çabalarında etkisi şimdiden görülmeye başlandı.

Özellikle, Shibarium’un SHIB’nin yakma kampanyası üzerindeki etkisi, Shibarium’un piyasaya sürülmesinden birkaç saat sonra 357 milyon SHIB coin’in yakılmasıyla ilişkilendirilebilir.

%90’ın Üzerinde Bir Yakım Oranı

Teknoloji firmasının raporundan bir alıntı, makul bir yakım kampanyasının önemini vurgulayarak şunları kaydetti. “SHIB’nin muhtemelen 1 sente ulaşmasının tek yolu, token’ların yaklaşık %95’inin önümüzdeki 5 yıl içinde yakılmasıdır. Bu da yılda yaklaşık %15-20’lik bir yakım oranı anlamına gelir. Bu çok zor bir görev.”

Yukarıdaki açıklamada yer alan 1 cent’in döviz kuruna göre 0,01 dolara eşdeğer olduğunu belirtmek gerekir.

CriwdWisdom’ın iddiasına göre, SHIB’in 0,01 dolar fiyat seviyesine ulaşabilmesi için SHIB token’larının %95’inden fazlasının yakılması gerekiyor.

95’in üzerinde bir yakma oranı pek olası görünmese de, yeni başlatılan Shibarium’un buna nasıl katkıda bulunacağını görmek gerekiyor.

Yakım oranı SHIB’in fiyat potansiyelindeki yükseliş için en önemli faktör gibi görünebilir. Ancak kalkınma planları, ortaklıklar ve topluluklar, makroekonomik faktörler ve balinaların eylemleri gibi diğer faktörler de vurgulandı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.