SHIB Değil: Bu Meme Coin’den Önemli Listeleme, 4 Milyon Kullanıcıya Ulaşacak!

  • Önde gelen non-custodial kripto para birimi cüzdanı Atomic Wallet, popüler meme tabanlı token Baby Doge Coin (BabyDoge) meraklılarının token’ı doğrudan platformundan satın alabileceğini duyurdu.

Popüler kripto para cüzdanı Atomic Wallet bugün yaptığı bir duyuruda, 4 milyondan fazla kullanıcının artık SEPA veya Visa ve Mastercard dahil kredi kartlarını kullanarak 18 yerel para biriminde BabyDoge satın alabileceğini açıkladı:

“Artık BabyDogeCoin, AtomicWallet üzerinden satın alınabiliyor! BabyDogeCoin’i VISA/MC veya SEPA ile 18 yerel para biriminde satın alın.”

BabyDoge’un popülaritesi artmaya devam ediyor

Toplulukta heyecan yaratan bu gelişme, son zamanlarda artmaya devam eden BabyDoge’un popülaritesini göstermeye devam ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, 1 Temmuz 2021’de piyasaya sürülen Baby Doge Coin, kripto borsaları ve cüzdanlar dahil olmak üzere çeşitli platformlarda listeleniyor ve büyük yakım etkinlikleriyle haberlerde yer almaya devam ediyor.

BabyDoge’un popülaritesi büyük ölçüde artarken, token için daha fazla kullanım durumu da ortaya çıkmaya devam ediyor.

Bu ayın başlarında KoinFinans tarafından da belirtildiği üzere, FCF’nin ödeme altyapısına BabyDoge desteği eklemesiyle birlikte dünyanın dört bir yanındaki satıcılar artık bir ödeme yöntemi olarak meme parasını kabul edebiliyor.

[irp posts=”59710″ name=”Yakım Desteği Yolda: Popüler Platform SHIB’in Ardından Bu Meme Coin’i Listeledi!”]

Bütü bu gelişmelere rağmen, Atomic Wallet’ın BabyDoge’a destek eklediği haberi, kripto para biriminin fiyatı üzerinde fazla bir etki yaratmadı.

CoinMarketCap verilerine göre haberin ardından yatay haretet etmeye devam eden BabyDoge, son 24 saatte yüzde 2’nin üzerinde bir artışla 0,000000001382 dolardan işlem görüyor.

Atomic Wallet Özellikleri

Duyuruyu takiben BABYDOGE, Atomic Wallet borsa platformunda desteklenen uzun kripto para birimleri listesine katıldı.

Yazma sırasında, non-custodial merkezi olmayan cüzdan, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE), Tezos (XTZ), Ethereum Classic (ETC), VeChain (VET), Polkadot (DOT) vb. gibi kripto varlıklarını destekliyor.

Atomic Wallet, kullanıcıların varlıklarına ve özel anahtarlarına erişebilecekleri, non-custodial merkezi olmayan bir cüzdandır. Bitcoin cüzdanı, kripto para birimine olan ilginin tüm zamanların en yüksek olduğu bir zamanda, 2017 yılında piyasaya çıktı. Atomic Wallet kuruluşundan bu yana dört milyondan fazla kullanıcıyı kendine çekti.

Atomic Wallet, Android ve iOS cihazları dahil olmak üzere PC (Windows ve MacOS) ve akıllı telefonlara indirilebilir.

Desteklenen kripto para birimlerini güvenli bir şekilde depolamanın ve satın almanın yanı sıra, Atomic Cüzdan kullanıcıları platformda desteklenen çeşitli varlıkları takas edebilir, paylaşabilir ve stake edebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : thecryptobasic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.