Ocak 11, 2020

Popüler Borsa Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor!

Roger Ver’in sahibi olduğu Bitcoin.com, geçtiğimiz aylarda sürpriz bir gelişme ile kendi kripto para borsasını açmıştı. Geçmişte sadece Bitcoin.com üzerinden haber hizmetleri yapılıyordu ama uzun zamandır bitcoin alım-satımı da yapılabiliyor.

O dönemde Roger Ver, konuyla ilgili olarak “Bitcoin Cash ve diğer varlıkları herkes için daha erişilebilir kılmak amacıyla sürekli çalışıyoruz. Haziran ayında özellikle Bitcoin Cash alınıp satılabilen local.bitcoin.com’u piyasaya sürdük. Şimdi Bitcoin.com borsası ile kripto para portföyünüzü de çeşitlendirebilirsiniz.” demişti. Görünüşe göre borsanın çalışmaları bunlarla da sınırlı kalmadı.

Son dönemde oldukça revaçta olan kripto para piyasaya çıkarma işine giren en güncel isim Bitcoin.com oldu. The Block’ta paylaşılan bir habere göre, ünlü borsa, özel bir IEO aracılığıyla satacağı BCE token’ı üzerinden 50 milyon dolar kazanmayı hedefliyor.

Yine edinile bilgilere göre, BCE token’ı ile yatırımcılara düşük alım satım ücretleri, IEO’lara öncelikli erişim ve referral bonusları gibi ayrıcalıklar tanınacak.

Haberin üzerine Bitcoin.com hem de doğrudan Roger Ver tarafından desteklenen Bitcoin Cash’in fiyatı yaklaşık yüzde 15 değer kazandı. Yazının kaleme alındığı saat itibariyle Bitcoin Cash, 269.84 dolar fiyatından işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.