Şubat 11, 2020

Popüler Bitcoin Analisti, Kripto Paraların Geleceğinin Olmadığını Söyledi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, popüler Bitcoin analisti Tuur Demeester tarafından Bitcoin’in geleceği hakkında paylaşılan bir Tweet’te anlaşmazlıklarını dile getirdi. Zhao, Bitcoin ve onu kontrol etmek isteyebilecek dünya güçlerine karşı dayanıklılığı hakkındaki şaşırtıcı derecede iyimser görüşünü paylaşmak için Twitter’a gitti.

Untold Stories podcast’in son bölümünde, popüler ev sahibi Charlie Shrem’in konuğu Demeester’dı. Shrem, Analist Demeester’ın görüşünün olduğu bir tweet yayınladı. Binance CEO’su Zhao ise bu görüşe katılmadığını yanıt olarak yazdı. Zhao’nun yanıtladığı Bitcoin tweet’i hakkında konuşan Deemester, “Bitcoin tahammülsüzlüğünün” tüm dünyada gelişmeye ve yayılmaya başlaması için iyi bir sebebi olduğuna inanıyor.

Analist, Bitcoin’e olan alaka düzeyi arttıkça, birçok ülkenin bu alaka düzeyini azaltmak veya tamamen bitirmek için her şeyi yapacağını söylüyor. Bitcoin, geleneksel fiat para birimleriyle oldukça olumlu bir şekilde rekabet ettiğinden, bu ülkeler kripto pazarına zorluklar getirmeye çalışacak. Bu, bazı sınırlamaların uygulanmasını veya açıkça yasaklanmayı içerebilir.

Zhao ise kesinlikle bu görüşe katılmıyor. CEO’ya göre, bugün dünyadaki kripto atmosferi artık çok daha akılcı ve birçok ülkenin katılımıyla övünülebilir.

“2017 boğa koşusu ve bir sonrakiler arasında önemli bir fark var. O zamanlar hükümet tarafından benimsenmesi bu kadar net değildi.Şimdi ABD, Çin, Japonya, Singapur, Malta, Bermuda ve daha fazlasının desteği var.”

Genellikle yukarıda sıralananlar gibi birçok ülke kripto düzenlemeleri konusunda ilerlemeler kaydetmektedir. Düzenlemelerin bu konuda hala uzun bir yolu olsa da, Zhao, bu ülkelerin sektöre bakması durumunda “tahammülsüzlüğün” mümkün olmayacağına işaret ediyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.