Mayıs 16, 2022

Pentoshi Takip Ettiği İki Ethereum Rakibi Altcoin’i Açıkladı

Popüler bir kripto stratejisti ve trader’ı iki Ethereum rakibi altcoin projesini yakından takip etmeye devam ettiğini belirtti. Analiste göre bu iki altcoin patlamaya hazır ve bu patlama bu hafta gerçekleşebilir.

Pentoshi takma adıyla tanınan analist, kripto piyasalarının ‘ayı sinyalleri’ göndermesine karşın boğaların hızlıca destek rallisi yaratabileceğini düşünüyor.

“Piyasalardaki diğer gelişmelerle birlikte tüm zamanların en yüksek satışlarını bir şekilde dip seviyelere indirmeyi başardı. Bu hafta bazı iyi rallilerin olacağını düşünüyorum. Eğer fırsat oluşursa AVAX’a bir şans vermeyi düşünüyorum. Altcoin görmek istediğim düşük seviyeleri göstermeye başladı.”

[irp posts=”55042″ name=”Boğalar vs. Ayılar: Bitcoin Savaşının Kazananı Kim Olacak? Analist Açıkladı!”]

Pentoshi’ye göre akıllı sözleşme platformları olan Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) önemli bir destek seviyesine geriledikten sonra yeniden sıçramaya hazır durumda.

“Birkaç saatlik düşüncenin ardından Solana (SOL) planımı takip etmeye devam etmeye karar verdim. Şu sıralar satın almaktan korkanlardanım ancak bu seviyeleri yarım yıldır işaretlemiş ve beklemiştim. Diğer altcoin AVAX için de durum aynı.

altcoin

Haber hazırlanırken altcoin Solana 55,89 dolardan işlem görürken Pentoshi’nin destek seviyesi 50 dolarlık seviyelerde yer alıyordu. Altcoin fiyatlarını güncel olarak takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Altcoin Avalanche ise 34,22 dolardan işlem görürken Pentoshi’nin destek seviyesi 31,20 dolarda yer alıyordu.

Pentoshi ayrıca bu iki altcoin için de kısa zaman zarfı içerisindeki hedefini açıkladı. Analiste göre Solana’nın kısa bir süre sonra 58-60 dolar arasında olmasını bekliyor, AVAX ise daha mantıklı bir seviye olarak önce 36 dolara daha sonra da daha yüksek seviyelere çıkmasını bekliyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.