OkCoin CEO’su Kripto Rallisinin Üç Anahtarını Belirledi!

ABD merkezli ripto borsası Okcoin CEO’su Hong Fang, bir sonraki kripto piyasası boğa koşusunu ateşleyebilecek üç katalizörü paylaştı.

Okcoin CEO’su Hong Fang, Kitco News ile yaptığı yeni bir röportajda, mevcut merkezi para sistemlerindeki eksikliklere değindi. Fang, kripto para piyasasına olan ilginin zamanla artacağını ve bunun ateşleyici bir katalizör olacağı görüşünde.

Bununla da yetinmeyen CEO, El Salvador’un izlediği kripto para stratejisinin daha büyük ekonomiye sahip ülkeler tarafından da izleneceğini öngörüyor.

“Makro perspektifte bakacak olursak birçok zorluk görmeye devam ediyoruz. Sanırım Dünya Bankası gelecek yıl birçok ülkenin borçlarını ödeyemeceği görüşünde. Bu, merkezi para sisteminin getirdiği büyük bir başarısızlık anlamına geliyor.

Daha güçlü bir paraya duyulan ihtiyacı kripto paralar gidebilir. El Salvador’un izlediği yöntemin diğer ülkeler tarafından da takip edilmesi mümkün.”

Fang’a göre, Bitcoin‘in (BTC) 2024’te yarılanma döngüsüne girecek olması ve blockchain üzerinde gelişen projeler de dijital varlıklar için yükselen fiyatların tetiklenmesine yardımcı olabilir.

“Bitcoin’in bir yarılanma döngüsü var. Geçmiş kripto döngülerinin bir şekilde Bitcoin yarılanma döngüsüyle çakışması tesadüf mü bilmiyorum ama bu da başka bir katalizör olabilir…

Üçüncü katalizörün ise oluşturulan projeler olabileceğini düşünüyorum. Bitcoin, DeFi ve NFT’ler ile ne zaman bir boğa piyasası yaşasak, bunun nedeni birçok proje geliştiricisinin son ayı piyasasında projelere devam etmesiydi.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.