Şubat 24, 2022

Nasdaq’da İşlem Gören Platform, Bu 2 Altcoin’le Ortaklığını Duyurdu!

  •  LiveOne üyelik token’ı, Polygon platformunda satışa sunulacak. Bunun yanı sıra platform, bir ortaklık daha gerçekleştirecek.

İlk yaratıcı merkezli içerik dağıtım ve tanıtım platformu olan LiveOne, yeni bir para kazanma ve kullanıcı motivasyon mekanizması olarak bir “üyelik token’ı” mekanizmasını piyasaya sürecek.

LiveOne, Polygon ve Cere Network ile ortak oluyor

Medya ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre, müzik ve videolar için ana akım bir içerik dağıtım platformu LiveOne, Web3 segmentinde yükselmeye hazırlanıyor.

Nasdaq listesinde yer alan platform, EVM uyumlu yüksek performanslı bir blok zinciri olan Polygon Network (MATIC) üzerinde bir dizi token ve NFT yayınlayacak.

LiveOne üyelik token’ı, LiveOne müşterilerinin platformda zaman geçirmek, müzik ve podcast dinlemek, etkinliklere katılmak, LiveOne ürünlerini satın almak, sanal ve yüz yüze buluşmalar gibi çeşitli katılım biçimleri için ödüllendirmek de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kullanılmak için tasarlanmıştır.

LiveOne’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Robert Ellin, adem-i merkeziyetçiliğin içerik oluşturucular, izleyiciler ve sanat komisyoncuları için içerikten para kazanmayı önemli ölçüde artırabileceğini vurguladı:

“Dijital pazar-yeri, sanatçıların ve içerik oluşturucuların içerikten para kazanma ve izleyicileriyle bağlantı kurma şeklini değiştiriyor. Web 3.0’a geçerken, gücü doğrudan yaratıcıların ve kullanıcıların ellerine vermek istiyoruz. LiveOne her zaman önce yetenekleri ve hayranları teşvik eden bi platform olmuştur. Bizler, etkileşim için yeni kapılar açan blok zincir teknolojileri ile sanatçılara ve üyelerimize özel ve daha derin deneyimler sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Kişiselleştirilmiş NFT’ler sanattan para kazanmada anlatıyı değiştirecek

Yeni token, hem premium hem de ücretsiz hesap sahiplerine sunulacağı için 2 milyondan fazla bireyden oluşan LiveOne kullanıcı tabanına sunulacak.

LiveOne, üyelik token’ına ek olarak tüm içerik oluşturucular ve dağıtıcılar için NFT basımına olanak tanıyacak. Kişiselleştirilmiş NFT’ler, yeni bir IP hakları sahipliği biçimi olarak işlev görecek.

NFT’ler, Polygon Network (MATIC) ve Cere Network’ün (CERE) ortak ürünü DaVinci aracılığıyla basılacak. Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, yeni iş birliğinin LiveOne için hem teknolojik ilerleme hem de pazarlama açısından devrim niteliğinde olduğunu vurguladı ve ortaklıkla ilgili aşağıdaki açıklamada bulundu:

“LiveOne, DaVinci’den yararlanarak, içerik oluşturucu ekonomisini dönüştürme potansiyeline sahip olacak ve sanatçılara doğrudan hayranlarla etkileşimi teşvik ederken içeriklerinden güvenli bir şekilde para kazanmaları için daha eşitlikçi bir yol sunacak. LiveOne yaratıcıları, Polygon’un desteği sayesinde kreasyonlarını düşük maliyetli, verimli ve çevre dostu bir şekilde basabilecek, aktarabilecek ve satabilecek.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.