602 Milyonluk Yakım Geldi: Meme Coin Yakım Oranı %2452 Fırladı!

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), kripto piyasalarındaki sarsıcı düşüşün ardından yakım oranında sürekli bir yükseliş trendi içine girdi. Shibburn’den alınan verilere göre SHIB yakım oranı, bir önceki güne kıyasla %2.452,51 arttı.

Meme coin Shiba Inu yakım oranınunda ciddi artış

Meme coin topluluğu tarafından, son 24 saat içinde iki ayrı işlemle ölü-kullanılmayan cüzdana 602.508.566 (602 milyon) tutarında SHIB gönderildi. Peki bu yakım işlemleri kim tarafından gerçekleştirildi?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ilk olarak, yeni ortaya çıkan bir token olan KoyoToken, yaklaşık 22 saat önce gerçekleştirilen tek bir işlemde 591.926.555 (591.92 milyon) adet meme coin yakımı gerçekleştirdi. KoyoToken yaklaşık bir hafta önce hayata geçti ve Etherscan.io tarafından sağlanan verilere göre, proje şimdiye kadar toplamda 3.255.967.237 (3.25 milyar) SHIB’i yok etti.

İkinci olarak, tanınmış SHIB yakım projesi SHIB Super Store, yaklaşık 15 saat önce önemli bir yakım işlemi gerçekleştirerek 10.582.010 (10.58 milyon) SHIB’i dolaşımdan kaldırdı.

Geçen hafta tüm kripto piyasasında sarsıcı bir düşüş vardı, Shiba Inu de kaçınılmaz bir biçimde bu düşüşte etkilendi. Öte yandan bu süreçte, Shiba Inu yakım oranı kayda değer bir artış gördü.

Yakım oranı, son 24 saatte %4.75 artış yaşayan varlığın fiyatındaki artışa dönüştü. Fiyat değerlemesindeki mevcut toparlanmayla birlikte Shiba Inu, son dönemdeki düşüşü telafi etmeye çalışıyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.