Merakla Beklenen İstanBlock 2020 Etkinliğinde Kimler Yer Alacak?

Blockchain teknolojisi ülkemizde de her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Bununla birlikte bu alanda ki eğitim ve bilimsel etkinliklerin sayısı da artış gösteriyor. Şu an için, en merakla beklenen blockchain etkinliği ise İstanBlock 2020.

6-10 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek İstanbul Blockchain Haftası yaklaşırken İstanBlock 2020 etkinliği de yaklaşıyor. Blockchain Haftası’nın merakla beklenen bu etkinliği 9-10 Nisan tarihlerinde düzenlenecek. Söz konusu etkinlik yaklaştıkça, etkinlik ile ilgili bilgilerde artıyor.

Son edinilen bilgilere göre etkinlik konuşmacıları yavaş yavaş belli oluyor. Etkinlikte, Bitcoin.com yönetim kurulu başkanı Roger Ver, NEO’nun kurucusu Da Hongfei, Celsius Network kurusucu Alex Mashinsky, Yahoo da mühenislik başkan yardımcısı DP Suresh, Bybit’in kurucusu ve CEO’su Ben Zhou yer alacak. Bu isimlerin yanısıra Onchain Custodian CEO’su Alexandre Kech, BiLira CEO’su Sinan Koç katılacak.

Kripto PR ajansı EAK Dijital’in kurucusu, CEO’su ve etkinliğin organizatörü Erhan Korhailler, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Heyecan verici konuşmacılarımızın ilk kısmını bugün açıklamış olmaktan ve blockchain ve kripto para dünyasının en büyük isimlerini ilk kez Türkiye’ye getiriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Ayrıca yerli kripto para sektörü için çok önemli olan bu etkinliğin biletleri, erken dönem fırsatıyla satışta.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.