Merakla Beklenen İstanBlock 2020 Etkinliğinde Kimler Yer Alacak?

0
537

Blockchain teknolojisi ülkemizde de her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Bununla birlikte bu alanda ki eğitim ve bilimsel etkinliklerin sayısı da artış gösteriyor. Şu an için, en merakla beklenen blockchain etkinliği ise İstanBlock 2020.

6-10 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek İstanbul Blockchain Haftası yaklaşırken İstanBlock 2020 etkinliği de yaklaşıyor. Blockchain Haftası’nın merakla beklenen bu etkinliği 9-10 Nisan tarihlerinde düzenlenecek. Söz konusu etkinlik yaklaştıkça, etkinlik ile ilgili bilgilerde artıyor.

Son edinilen bilgilere göre etkinlik konuşmacıları yavaş yavaş belli oluyor. Etkinlikte, Bitcoin.com yönetim kurulu başkanı Roger Ver, NEO’nun kurucusu Da Hongfei, Celsius Network kurusucu Alex Mashinsky, Yahoo da mühenislik başkan yardımcısı DP Suresh, Bybit’in kurucusu ve CEO’su Ben Zhou yer alacak. Bu isimlerin yanısıra Onchain Custodian CEO’su Alexandre Kech, BiLira CEO’su Sinan Koç katılacak.

Kripto PR ajansı EAK Dijital’in kurucusu, CEO’su ve etkinliğin organizatörü Erhan Korhailler, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Heyecan verici konuşmacılarımızın ilk kısmını bugün açıklamış olmaktan ve blockchain ve kripto para dünyasının en büyük isimlerini ilk kez Türkiye’ye getiriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Ayrıca yerli kripto para sektörü için çok önemli olan bu etkinliğin biletleri, erken dönem fırsatıyla satışta.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın