Mart 21, 2024

Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) Yatırımcıları Yeni Bir Akış Deneyimi Sunan DeeStream (DST) Projesini İnceliyor


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, kripto piyasasının gidişatına odaklanıyor. Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) gibi tokenleri inceliyor ve yatırımcılarının davranışlarını analiz ediliyor.

Ayrıca yeni proje geleceği belirsiz olan DeeStream‘e (DST) ve blok zincirinin benzersizliğini canlı yayının gücüyle nasıl birleştirdiğine çeviriyoruz.

Litecoin’in işlem hacmi %32 düştü

Geçtiğimiz hafta fiyatı 95,96 dolar’dan 80,42 dolar’a düşen Litecoin (LTC) piyasadaki ayı etkisini hala hissettiriyor. Bununla birlikte, yatırımcı ilgisi şüpheci olduğu için Litecoin (LTC) için umut var ve işlem hacmi yalnızca geçen gün %32 azaldı. Bu işlem hacmi düşüşü LTC sahipleri için endişe verici bir işaret.

Uzmanlar Ripple’ın (XRP) geri döneceğini ve 1 dolar’a ulaşacağını tahmin ediyor

Ripple (XRP) geçtiğimiz hafta %10,5 oranında düşerek 0,7 dolar’dan 0,61 dolar’a geriledi. Geçtiğimiz gün işlem hacmindeki artış %132’ye ulaştı. Uzmanlar, bu işlem hacmi eğiliminin piyasanın düzeltme dalgasından geri döndüğünün bir göstergesi olduğuna inanıyor. Bazıları şimdiden Ripple’ın (XRP) bu dalganın üzerinde ilerleyebileceğini ve Bitcoin’in (BTC) yarılanması olayının ardından 1 dolarlık dönüm noktasına ulaşabileceğini tahmin ediyor.

DeeStream (DST) içerik oluşturucuların hayranlarıyla doğrudan bağlantı kurmasına yardımcı oluyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), dünyanın dört bir yanındaki içerik oluşturucuları ve hayranları birbirine bağlayan merkezi olmayan bir yayın platformu kurmak istediği aktarılıyor. İçerik oluşturucuların doğrudan hayranlarıyla bağlantı kurmasına ve içeriklerinden para kazanmasına yardımcı olmak için blockchain teknolojisinden yararlanıyor. Öncü yaklaşımı onu sektörde farklı kılıyor ve şu anda 160,55 Milyar Dolar değerinde olan ve 2027 yılına kadar 247 Milyar Dolara ulaşması beklenen bir pazarda benzersiz bir ilk hamle avantajı sağlıyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Aktardıklarına göre Twitch ve Kick gibi merkezi platformlardan ayırt edici özellikleri arasında şeffaflık, anında ödemeler, daha düşük ücretler ve topluluk yönetişimi yer alıyor. Merkezi olmayan modeli, tüm kullanıcıların ve paydaşların DeeStream’in (DST) yönü üzerinde bir dereceye kadar etkiye sahip olmasını sağlayacağı iddia ediliyor, kesin değildir başarısızda olabilir.

İkinci aşamasında ve 0,055 dolar fiyatla devam ediyor. Ön satış, diğer kripto paralara yatırım yapanlar da dahil olmak üzere önemli yatırımcıların dikkatini çektiği iddia ediliyor. Kesin değildir, başarısızda olabilir.

DeeStream (DST) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?