Kripto Piyasasında Yükseliş Hakim!

Kripto para piyasalarında 6 Mart 2018 Çarşamba günü Bitcoin ve diğer kripto paralarda fiyatların ne olucağı beklenirken, gelen verilere göre piyasalar bugün keyifli bir güne başlamış durumda. Belirli bir süredir düşüş içinde olan piyasalarda, gün itibar ile ‘yeşillenmeler” başta Bitcoin olmak üzere diğer birçok alt koinlerde de güzel yükselişler görmek mümkün.

Piyasanın hakimi olan para birimi Bitcoin, 3892 dolar seviyelerine çıkmayı başarırken, yüzde 3’lük bir artış yaşamakta. Coinmarketcap verilerine göre, listenin ikinci sırasında yer alan ETH, yüzde 7.5’lik bir artış ile değerini 138 dolara kadar yükseltmeyi başarmış durumda.

ETH’nin bir altında gelen ve listenin üçüncü büyük kripto parası sayılan XRP ise 0,31 dolar kurunda işlem görmeye devam etmekte. XRP’nin artışı ise yüzde 2,77 olarak dikkat çekmekte.

İlk 10 kripto para arasında çift haneli artış yaşayan koinden birisi EOS. Bugün yaklaşık yüzde 15’lik bir atış yakaladı ve bu yönüyle bir çok yatırımcısını memnun etti. EOS şuanda 3,77 dolar kurundan kendisine alıcı bulmakta.

EOS ile birlikte çift haneli artış sağlayan diğer koin ise LTC. Litecoin, yüzde 14’e yakın artarken şu anda 53 dolardan kendisine alıcı bulmakta.

Son dönemlerde yükselişi dikkat çeken binance Coin de, yüzde 5’e yakın bir artış yakaladı ve 13,56 dolara kadar yükselmeyi başardı. 2019’un en iyi performans gösteren kripto paralarından birisi olarak gösterilen BNB, Coinmarketcap listesinde ise Stellar’ı geride bırakıp 8. sıraya yerleşmişti.

 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.