Kripto Piyasası Bugün Yeşil Uyandı ve Bitcoin’in Sıradaki Hedefi 7.500 Dolar

Kripto para piyasasında bugün (12 Mayıs 2019) baktığımızda yeşil tabloyla karşı karşıya kalıyoruz.

En büyük kripto para birimlerinden Bitcoin ve Ethereum gibi koinler de büyük oranda artışlar yaşanırken diğer alt koinlere de bu durum yansımış gözüküyor.

Bitcoin

Lider kripto para birimi olan Bitcoin geçtiğimiz gün itibariyle yükselişe başlamıştı. Coinmarketcap verilerine bakıldığında bu sürecin devam ettiğini ve Bitcoin fiyatının artmaya devam ettiğini bizlere göstermekte.

Yayın saati verilerimize baktığımızda son 24 saat içerisinde yüzde 8 oranında kayda değer bir yükseliş sağlarken Bitcoin’in fiyatı 7.330 dolar seviyelerine yükseldi. Bu durum da Bitcoin’in yeni barajı 7.500 dolar olarak karşımıza çıkmakta.

Bitcoin’in zaman dilimi içerisinde 28.8 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaştığını Bitcoin’in piyasa değeri ise 129 milyar dolara kadarda yükseldiğini görebilmekteyiz.

Ethereum

Bitcoin’den sonra en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum da büyük oranda artış yaşadı ve piyasa değeri 192 dolar seviyesine ulaşmayı başardı.

Ethereum da bu yükselişlerle piyasa değerini 20.3 milyar dolara yükseltmeyi başardı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.