Kripto Para Borsası HitBTC Hakkında İflas Söylentileri Dolaşıyor

0
442

Kripto para borsası HitBTC iflas mı etti? Sosyal medyada borsa ile ilgili iflas söylentileri dolaşıyor.

HitBTC kullanıcıları, fonlarını çekmek istediklerinde bazı hatalar alıyorlar. Fakat bu sorun HitBTC borsasında sürekli meydana gelen durumlardan. Kripto para borsasında hiç kullanmasaydınız çekmek istediğiniz kripto paranın karşısında bakımda ibaresi ile karşı karşıya kalabilirdiniz.


CryptoMedication, attığı twitte, HitBTC’nin iflas ettiğini söyledi. Bir zamanlar borsada 720.000 BTC’nin işlem gördüğü borsa şon zamanlarda toplam BTC sayısı 350’ye kadar düştüğü raporlandı.

CryptoMedication’un söylediği gibi Telegram ve Reddit üzerindeki bazı kullanıcılar haftalardır fonlarını çekemedikleri konusunda büyük zorluklarla karşılaştıklarını belirtti.

HitBTC kullanıcıların fonlarını çalıyor

Birkaç ay önce bir olay yaşandı ve Bitcoin geliştiricisi Luke Dash borsanın kendisinin de dahil olduğu “kullanıcıların fonlarını çaldığını” ve “dolandırıcılar” olarak etiketlediğini belirtti.  Bazı HitBTC kullanıcıları, Luke Dash’ın yorumlarına ekleme yaparak, borsaya kendi şikayetlerinide belirttiler. HitBTC tarafından yanıt gecikmedi ve geliştiricinin hesabının tam işlevselliğinin geri kazandığını söyledi.

Fakat, Luke Dash’ın isteğine hızlı dönüş sağlayan borsa diğer kullanıcılar için böyle değildi. CryptopMedication, HitBTC’nin “ana cüzdan koleksiyonunun” ekran görüntüsünü ekledi. Resim 720.114 BTC gönderilirken hesabın bakiyesinin yaklaşık 720.143 Bitcoin olduğu görülüyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın