Kripto Para Borsası HitBTC Hakkında İflas Söylentileri Dolaşıyor

Kripto para borsası HitBTC iflas mı etti? Sosyal medyada borsa ile ilgili iflas söylentileri dolaşıyor.

HitBTC kullanıcıları, fonlarını çekmek istediklerinde bazı hatalar alıyorlar. Fakat bu sorun HitBTC borsasında sürekli meydana gelen durumlardan. Kripto para borsasında hiç kullanmasaydınız çekmek istediğiniz kripto paranın karşısında bakımda ibaresi ile karşı karşıya kalabilirdiniz.


CryptoMedication, attığı twitte, HitBTC’nin iflas ettiğini söyledi. Bir zamanlar borsada 720.000 BTC’nin işlem gördüğü borsa şon zamanlarda toplam BTC sayısı 350’ye kadar düştüğü raporlandı.

CryptoMedication’un söylediği gibi Telegram ve Reddit üzerindeki bazı kullanıcılar haftalardır fonlarını çekemedikleri konusunda büyük zorluklarla karşılaştıklarını belirtti.

HitBTC kullanıcıların fonlarını çalıyor

Birkaç ay önce bir olay yaşandı ve Bitcoin geliştiricisi Luke Dash borsanın kendisinin de dahil olduğu “kullanıcıların fonlarını çaldığını” ve “dolandırıcılar” olarak etiketlediğini belirtti.  Bazı HitBTC kullanıcıları, Luke Dash’ın yorumlarına ekleme yaparak, borsaya kendi şikayetlerinide belirttiler. HitBTC tarafından yanıt gecikmedi ve geliştiricinin hesabının tam işlevselliğinin geri kazandığını söyledi.

Fakat, Luke Dash’ın isteğine hızlı dönüş sağlayan borsa diğer kullanıcılar için böyle değildi. CryptopMedication, HitBTC’nin “ana cüzdan koleksiyonunun” ekran görüntüsünü ekledi. Resim 720.114 BTC gönderilirken hesabın bakiyesinin yaklaşık 720.143 Bitcoin olduğu görülüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Arsel

    Bahsi geçen tarihlerdeki olayları takip etmemişim. Yeni bir kullanıcı olarak şunu söyleyebilirm ki ben güvenilir buluyorum. İşlemlerin yürütülmesi sıkıntısız.. Borsayı kullandım ve kullanmaya devam edeceğim. İşlemlerin tamamlanması 10 dakikadan az sürüyor. Asla param için endişelenmek zorunda kalmadım. Takdiri hak ediyor.

    Cevap Yazın
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.