Kripto Para Borsası Binance Ankara’da

0

Türkiye dünyada en çok kripto para yatırımı yapan ülkeler arasında. Dünyada kripto paralara en çok ilginin olduğu ülke olan Türkiye’ye borsalar tarafından ilgi de büyük. Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance Türkiye’de etkinliklerini arttırmış durumda. Daha önce İstanbul’da etkinlikler yapmış olan sirket şimdide Ankara’ya geliyor.

Binance 13 Temmuzda Ankara’da

Lider kripto para borsası Binance Avrupa’da yaptığı Meetup etkinliğini Türkiye’nin başkenti Ankara’ya taşıyor. Binance bu etkinlikte Bitcoin başta olmak üzere kripto paralar hakkında bilgiler veriyor. Bunun yanında blockchain teknolojisi hakkında da tanıtımlar yapan şirket kısaca kripto para piyasasını katılımcılara anlatıyor. Binance’nin düzenlediği Meetup etkinliği 13 Temmuzda Ankara’da olacak.

Binance bu etkinlikte katılımcılara kendi ekosisteminin nasıl çalıştığını çalıştığını anlatacak. Borsalarında olan yeniliklerden bahis edecek olan şirketin ağırlayacağı katılımcılar sınırlı sayıda olacak. Ayrıca kaydolan kişilere bazı hediyeler verilecek ve bunun yanında Binance ekosisteminin üst duzey çalışanları ile de tanışma fırsatı yakalanabilecek.

Binance şirketinin bu etkinlik hakkında yazdığı tanıtım yazısını siz değerli okuyucularımız için derledik.

BİNANCE, ANKARA’DAKİ İLK BULUŞMAMIZDA SİZİ AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYAR! BU BULUŞMANIN YEREL TOPLULUK VE KURULUŞLARLA TARTIŞMA FIRSATI SAĞLAMANIN YANI SIRA EKOSİSTEMİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME SAĞLAMASI DA AMAÇLANIYOR. BU GÖRÜŞME SIRASINDA, KONUK KONUŞMACIMIZ SAYIN BİNANCE AVRUPA BAŞKANI MARİANA GOSPODİNOVA, BLOCKCHAİN TEKNOLOJİSİNİN FİNANS ÜZERİNDEKİ ETKİSİ, BİNANCE JERSEY VE BİNANCE’İN MEVCUT KRİPTO PARA VE BLOCKCHAİN ORTAMINDAKİ ROLÜ HAKKINDA KONUŞACAK. BLOCKCHAİN VE FİNANS KONULARIYLA İLGİLİ TÜM KATILIMCILARI BİNANCE OLARAK KARŞILAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ. TOPLANTI SIRASINDA MEŞRUBATLAR SUNULACAK VE TÜM KATILIMCILARIN ÜCRETSİZ SWAG VE BNB KAZANMA ŞANSI OLACAK

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın