Kripto Para Analisti Tarafından Öngörülen XRP İçin “Yılın Etkinliği”

Ünlü kripto para yatırımcısı ‘Galaxy’, XRP fiyatının Ripple’ın Swell olarak bilinen yıllık etkinliğinde patlayacağına dair iddiayı zorlamaya devam ediyor.

Tüm XRP yatırımcıları için bunun “yılın ticareti” olacağını öngörüyor. Bu nedenle, takipçilerine 7-8 Kasım’da gerçekleşmesi beklenen etkinlikten iki hafta önce üçüncü en büyük para birimini kullanmalarını tavsiye ediyor. Özellikle, çok beklenen konferans, 2018’de XRP fiyatının yaklaşık yüzde 220 oranında “şişmesine” neden oldu.

U.Today tarafından bildirildiği üzere, eski ABD Başkanı Bill Clinton geçen yılki Swell etkinliğinde ana sektörde aşırı düzenlemeye karşı durduğu bir açılış konuşmacısıydı.

XRP, Aralık 2017’de bir aydan daha kısa bir sürede 0,22 dolardan 3,30 dolara (mevcut ATH) yükselen en iyi performans gösteren dijital varlıklardan biriydi. Bununla birlikte geçtiğimiz günlerde dikkatleri üzerine çekecek kadar iyi bir performans sergiledi. XRP şu anda yaklaşık 0.29 Dolar seviyesinde işlem görüyor. Başarılı analistin öngörülerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini önümüzdeki dönemlerde göreceğiz.

Son olarak yeni açmış olduğumuz Twitter hesabından bahsetmek istiyoruz. Bu hesapta kripto paraları genel olarak konuşuyor, Bitcoin ve altcoinlerin analizini yapıyoruz. Blockchain ve geleceği de tartışacağımız bu hesabı takip etmenizde büyük yarar olabilir. Hesabımız: Coin Evreni (@CoinEvreni): https://twitter.com/CoinEvreni?s=08 linkteki bağlantı ile ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.