Kredi Kartı Şeklinde Tasarlanan Kripto Para Cüzdanı

Bobby Lee, Fiziksel Kripto Para Cüzdanı Tasarladı

Yaptığı analizlerle tanınan, Çin’in ilk Bitcoin ve kripto para borsasını kuran Bobby Lee bu kez, yeni kripto para cüzdanının çıkışıyla gündeme geldi.

BTCC’nin eski Ceo’su Lee, portatif kripto para cüzdanı piyasasıyla ilgilendiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımıyla doğruladı.

Fiziksel Kripto Para Cüzdanı

Ballet ismiyle tanıtılan bu yeni kredi kartı boyutlarındaki fiziksel kripti cüzdanı Bitcoin (BTC) ve aralarında Ether (ETH), XRP ve Litecoin (LTC) gibi büyüklerin yer aldığı 14 alternatif kripto para için soğuk depolama sağlayacak. Proje hakkında daha çok bilgiye erişilen web sitesinde 18 altcoin’in daha bu listeye yakında ekleneceği paylaşıldı.

Böyle bir projeyi neden tasarladığını açıklayan Lee, “Bana gelip ‘Bobby, Bitcoin’imi saklamama yardım eder misin?’ diye soran çok fazla insan oldu.” dedi.

Düşük Fiyat

Toplu kabullenmeyi teşvik etme hedefini daha da ilerletmek için Lee, Ballet’in ön sipariş fiyatının, daha gelişmiş soğuk hava deposu güvenlik önlemlerinin maliyeti olan mevcut donanım cüzdanlarından daha az olacağını söyledi.

Lee genellikle, Çin’deki en eski kripto borsalarından biri olan BTCC’yi işlettiği için kripto sektöründe tanınıyor. BTCC’ye 2013 yılında ortak kurucu ve CEO olarak katıldı. BTCC 2018 yılında satıldı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.