John McAfee, Satoshi Nakamoto’nun Kim Olduğunu Açıklıyor

0

Siber güvenlik yazılımı McAfee’nin kurucusu olan John McAfee, ilk olarak 500.000 dolar, daha sonra yakın zamanda yaptığı bir açıklama ile Bitcoin fiyat tahminini 1 milyon dolar olarak açıklamıştı. McAfee şimdilerde ise daha iddialı bir açıklama yaparak kendisinden söz ettirdi.


McAfee kendi Twitter hesabından yaptığı bir açıklamada Satoshi’nin kimliğini sakladığını ancak artık birçok sahtekar’ın Satoshi olduğunu iddia ettiğini ve onu aramakla hem vakit hemde enerji kaybı yaşandığını dile getirdi.

Bu bir kayıptı. Kendisini ilan edene kadar her gün Satoshi’nin kimliğini biraz daha daraltacağım ve o açıklamazsa onun kimliğini ben açıklayacağım

McAfee Satoshi Hakkında İlk Bilgiyi Verdi

McAfee, Satoshi’nin CIA veya başka bir dünya hükümeti/devlet ajanı olmadığını, Satoshi Nakamoto olarak bilinen kişinin aslında tek bir kişi olmadığı bir grup olduğunu ancak Whitepaper’ın tek bir kişi tarafından yazıldığının ve o kişinin de ABD içerisinde bulunduğunu dile getirdi.

 

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın