John McAfee, Satoshi Nakamoto’nun Kim Olduğunu Açıklıyor

Siber güvenlik yazılımı McAfee’nin kurucusu olan John McAfee, ilk olarak 500.000 dolar, daha sonra yakın zamanda yaptığı bir açıklama ile Bitcoin fiyat tahminini 1 milyon dolar olarak açıklamıştı. McAfee şimdilerde ise daha iddialı bir açıklama yaparak kendisinden söz ettirdi.


McAfee kendi Twitter hesabından yaptığı bir açıklamada Satoshi’nin kimliğini sakladığını ancak artık birçok sahtekar’ın Satoshi olduğunu iddia ettiğini ve onu aramakla hem vakit hemde enerji kaybı yaşandığını dile getirdi.

Bu bir kayıptı. Kendisini ilan edene kadar her gün Satoshi’nin kimliğini biraz daha daraltacağım ve o açıklamazsa onun kimliğini ben açıklayacağım

McAfee Satoshi Hakkında İlk Bilgiyi Verdi

McAfee, Satoshi’nin CIA veya başka bir dünya hükümeti/devlet ajanı olmadığını, Satoshi Nakamoto olarak bilinen kişinin aslında tek bir kişi olmadığı bir grup olduğunu ancak Whitepaper’ın tek bir kişi tarafından yazıldığının ve o kişinin de ABD içerisinde bulunduğunu dile getirdi.

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.