İşte Black Friday’de Alınabilecek En İyi Kripto Varlıklar: Listede Shiba Inu Ve Bu Meme Coin De Var!

Black Friday (Kara Cuma), mal ve hizmetlerdeki fırsatların kaçırılmayacak kadar iyi hale gelmesiyle birçok insanın alışveriş çılgınlığına girdiği yılın zamanıdır. Kripto para piyasası, doğrudan katılmasa da, bazen alışveriş yapanların artan heyecanının etkisini hissedebilir.

Bu bağlamda Kara Cuma’da bir satın alınabilecek üç kripto varlığın analizini yaptık.

KuCoin (KCS)

Gerçekten de şu anda kayıp kaydetmeyen nadir dijital varlıklardan biri kripto borsası KuCoin’in (KCS) yerel tokenıdır. Özellikle, Kucoin’in, kullanıcıların içkiler için ödeme yapmasına, ödüller almasına, bahşiş vermesine, masa ayırtmasına ve hatta dünyanın en büyük mekanlarında deneyimler kazanmasına olanak tanıyan bir yardımcı token olan KlubCoin’i (KLUB) listelemesiyle bir ilgisi olabilir.

Kripto analitik web sitesi CoinCodex tarafından kullanılan yapay zeka (AI) algoritmalarının, KuCoin’in tokeninin bu Kara Cuma’dan sonra fiyatının artacağını ve 17 Kasım’daki verilere göre altı ay içinde 11,38 dolar fiyattan işlem göreceğini öngördüğünü de belirtmek gerekir.

Yapay zeka kucoin token fiyat tahmini

Bu arada, KCS haber yazıldığı sırada 6,2409 dolardan işlem görürken, son bilgilere göre önceki yedi gündeki %2,27’lik kazanca ve aylık grafiğinde %40,37’lik daha önemli bir ilerlemeye eklendi.

KCS anlık fiyatı

Dogecoin (DOGE)

Ayrıca, piyasa genelindeki yavaşlamanın ortasında yükseliş hissine sahip olan bir sonraki kripto varlık Dogecoin (DOGE), Dogecoin ekibinin ay yükü taşıyıcısı Astrobotic tarafından Aralık ayındaki bir görevde aya fiziksel bir token göndermeyi planladığı haberi üzerine yükseldi.

Sadece bu da değil, yapay zeka tabanlı algoritmalar da yakın gelecekte o kadar olmasa da yükselişte ve Dogecoin’in altı ay içinde 0,1896 dolar olacağını tahmin ediyor. Bu da ünlü meme coin‘in yayınlandığı tarihteki fiyatına göre %125,45’lik bir artış anlamına geliyor.

Dogecoin yapay zeka fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere DOGE’nin şu anki fiyatı ise 0.0841 dolarda bulunuyor ve bir günde %4,10 yükselirken, geçen hafta boyunca %12,60 ve bir önceki ay boyunca %42,93 kadar yükseldi.

DOGE anlık fiyat

Shiba Inu (SHIB)

Son olarak, Shiba Inu (SHIB) günlük grafiğinde kazanç kaydetmemiş olabilir, ancak kritik ölçütü olan yanma oranı son 24 saat içinde %1.272 artarak 105 milyondan fazla SHIB token’ını yok etti ve uzun vadede kıtlığını ve değerini potansiyel olarak artırdı.

Shiba Inu meme coin yakım oranı

Buna ek olarak, CoinCodex’in yapay zeka algoritmaları, platformun grafiklerinin de gösterdiği gibi, 24 Kasım’daki Kara Cuma’dan sonra istikrarlı ve sürekli tırmanışını öngördükleri Shiba Inu’nun fiyatını altı ay içinde 0,00001425 dolar (mevcut fiyatından %60,91’lik bir artış) olarak belirledi.

SHIBA yapay zeka fiyat tahmini

Nitekim Shiba Inu’nun fiyatı şu anda 0.000008856 dolar seviyesinde bulunuyor ve son 24 saatte %1,28’lik bir düşüşe işaret ediyor, ancak 17 Kasım’da alınan verilere göre önceki yedi günde elde ettiği %6,19’luk kazancı ve aylık grafiğinde biriktirdiği %28,13’lük büyümeyi hala koruyor.

SHIB anlık fiyat

Sonuç Olarak

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, yukarıdaki varlıklar önümüzdeki aylarda daha fazla kazanç kaydetme gücü ve kabiliyeti göstermiştir ve AI algoritmaları da aynı fikirdedir. Ancak, bunlardan herhangi birine yatırım yapmadan önce kişinin kendi araştırmasını ve risk analizini yapması şarttır.

Kaynak : finbold


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.