HOT Coin Fiyatı 2021’de Yeni Rekor Gerçekleştirecek Mi?

Holochain (HOT), eşler arası ağ uygulamasına sahip bir kripto ekosistemidir. Akıllı sözleşmeler ile platform kullanıcıları kendi verilerine sahip olabilir, kimliklerini kontrol edebilir ve merkezi sistem olmadan işlemlerini gerçekleştirebilir.

Holochain Piyasaya Çıkışı

Holochain, 2018 yılının Mart ve Nisan ayları içerisinde gerçekleşen ICO süreci üzerinden piyasaya çıktı. ICO sürecinde 20 milyon doların üzerinde para toplandı ve bu nedenle başarılı olarak kabul gördü. HOT lansmanın başarasını birkaç fiyat varyasyonu ile doğrulandı.

ICO sırasında olduğu gibi, HOT coin değeri 0,0001 dolardı. Lansmandan bir hafta sonra, coin değeri 0,002 dolara çıktı ve HOT piyasa değeri hızlı bir şekilde bir milyar doların üçte birine ulaştı. Fakat HOT fiyatı şaşırtıcı bir şekilde düşüş gerçekleştirdi ve 2019 yılı gelene kadar HOT fiyatı 0,0003-0,0006 dolar arasında değişkenlik gösteriyordu. Bu fiyat aralığından HOLO biraz yükseliş gösterdi ve yine bu seviyelerde sabit kaldı.

2019

Ocak 2019, HOT için durgun bir başlangıç oldu. Fakat 2019 Nisan ayında fiyat biraz da olsa arttı. Haziran ayı içerisinde Holochain, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve yeni rekor gerçekleştirdi.

Üçüncü çeyrekteki genel performansı, Holochain’in fiyatı üç ayda hafif şekilde düşüş gösterdiği için performansı iyi değildi.

2020

Ocak 2020’nin ortasında kripto para birimleri başka bir seviyeye doğru ilerleme kaydetti. HOT coin fiyatı 0,0021 dolarda yeni zirveyi gördü ve piyasa değeri 300 milyon dolara yaklaştı. HOT bir kez daha 0,0007 dolara düştü ve piyasa değeri 100 milyon dolardan fazla kayıp yaşadı.

HOT, Mart 2020 içerisinde 0,0006 dolardan 0,0002 dolar seviyesine geriledi. Sonrasında ise fiyat Ağustos ayına kadar istikrarlı bir şekilde yükseliş gerçekleştirdi ve 0,0008 dolara ulaştı. Fakat HOT, tam tersi şekilde düşüş eğilimine geçti ve fiyatı Kasım ortasına kadar 0,0004 dolar’a geriledi. Daha sonra ise, lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyat rallisinin başlamasıyla birlikte HOT coin fiyatı istikrarlı bir şekilde yükseliş yaşadı ve 2020’nin sonunda Holochain, 0,0005 dolardan alım-satım işlemi görüyordu.

2021 HOT Fiyat Tahmini

2021 yılının içerisinde HOT fiyatı hafif bir artışla Ocak ayının başında 0,0006 dolar’dan işlem görüyordu. Fakat HOT fiyatı Mart ayında yeni ATH’ler gerçekleştirerek birkaç kat artış yaşadı. Fiyat 3 Nisan 2021’de 0,0299 dolardan yeni ATH’yi vurdu.

2021 yılı Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için olumlu şekilde devam ederse yıl sonu HOT fiyat tahmini 0,1-0,7 dolar. Fakat yıl olumsuz geçerse HOT fiyatı tam tersi şekilde düşüş gerçekleştirebilir. Yıl içerisinde ki piyasa durumu ve HOT gelişmeleri takip edilmeli.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinpedia


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.