Güney Kore Kripto Para Borsası Büyüyor

0

Geliştirilmiş Güvenlik Önlemleri İçin İki Firma ile Coinone Borsası Ortaklığı 

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Coinone, kripto yatırımcılarına daha fazla güvenlik ve şeffaflık sağlamak için siber güvenlik denetim şirketi CertiK ve ifşa şirketi Xangle ile ortaklık kurdu. 

Coinone, 7 Ağustos’ta yapılmış bir duyuruda yakın tarihli ortaklıkların haberi paylaştı. Duyurularına göre, CertiK ve Xangle, halka açıklık bilgileri ile birlikte akıllı sözleşme denetim bilgilerini sağlayacak. 

Xangle için rapor, açıklamalarının kripto yatırımcılarına koruma sağlamanın yanı sıra projeleri daha şeffaf hale getireceğini belirtti. Bu açıklamalar, yeni token’lar, bir projenin iş modelindeki değişiklikler, token yönetimi ve yatırım stokları hakkında bilgiler içerebilir. 

Öte yandan, Certik’in denetim bilgilerinin, kod güvenliği istismarlarıyla ilgili sorunlara karşı önleyici bir önlem olarak sunacaklarının yanı sıra, kod seviyesindeki projeleri gözden geçireceği bildiriliyor. Certik, duyuruya göre, Coinone’da listelenen projeler için denetim yapacak. 

Coinone Borsasının Güneydoğu Asya’ya Genişlemesi

Daha önce bildiği üzere Coinone, Nisan 2018’de Endonezya’ya genişleme niyetinde olduğunu açıkladı. Borsa, haziran ayında piyasaya sürüldükten sonra altı şifrelemeyi desteklemek için kuruldu. Bunlar; Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ether (ETH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC) and Quantum (QAU). 

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın