Grayscale, XRP Boşluğunu Chainlink (LINK) İle Doldurabilir Mi?

XRP topluluğu, şu anda Grayscale gibi yatırım platformundan ve bazı borsalardan silinen kripto para birimi için gelecekte nelerin beklediğini düşünürken, Twitter kripto topluluğunun önemli bir kısmı, Chainlink‘in (LINK) XRP’nin yerini alması gerektiğini düşünüyor.

Bir trader, “Grayscale için holdinglerine LINK’i eklemenin tam zamanı” diyerek yorumunu paylaştı. Başka bir kullanıcı “Grayscale XRP’yi kaldırdığına göre, bence artık Link’i listelemeleri tek doğru” şeklinde paylaşım yaptı. Bazı kripto kullanıcıları arasında paylaşılan bu genel görüş, Grayscale’in tarafından hayata geçirilirse LINK’in yeni yüksek seviyelere ulaştığını görebiliriz.

Bir başka popüler Ethereum destekçisi, XRP ve EOS’u listelemediği ve sağduyulu olduğu için Gemini borsasına övgüde bulundu:

“Bence Gemini, listelediği varlıkların ardındaki ihtiyatlılık için daha fazla övgüyü hak ediyor. Gemini hiçbir zaman XRP, EOS veya bilgisiz yatırımcıya potansiyel olarak zarar verebilecek diğer şüpheli varlıkları listelemedi Gemini’deki tüm varlıklar tamamen yasal IMO’dur, bunun da elde edilmesi zor! Sahne, Gemini’nin! “

Bazıları, Grayscale’de listelendiği taktirde LINK’in aynı kaderi paylaşabileceğinden korkarken, Chainlink’in önde gelen bir yatırım platformuna dahil edilmesi fiyatını potansiyel olarak yeni zirvelere gönderebilir. Çünkü bu durum, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için olduğu gibi kapılarını binlerce yatırımcıya açacaktır. Bazı kullanıcılar, Chainlink’in henüz bir Grayscale listelemesi için uygun olmadığını, ancak artan yatırım ilgisinin Chainlink’e zamanla daha fazla tanınırlık kazandırabileceğini düşünüyor.

En çok konuşulan kripto para birimlerinden biri olan Chainlink, 2020’de pazarın favorisiydi. Aynı durum bu yılda devam edecek mi, göreceğiz.

Son 48 saatte ise, Chainlink’in 15 dolar’ın üzerinde tutan etkileyici bir %25’lik artış kaydettiğini gördük. Grafikler, boğaların 12.50 dolar’dan büyük düşüş eğilimini kırmasının ardından Chainlink’in 16 dolar’da olası bir dirençle karşılaşabileceğine işaret etti. Yazının kaleme alındığı sırada, LINK 16.16 dolar’dan işlem görüyor ve son 7 gün içinde %38 artış gösterdi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.