Ethereum İyi Performans Gösteriyor

Ethereum pazarda liderliğini sürdürüyor. Yılın başından bu yana, Ethereum eğrinin önünde kaldı ve şimdi belirsizlik piyasaya hakim olsa bile, en büyük altcoin ilerlemeye devam ediyor. Son 24 saat içinde Ethereum daha da yükselmeye devam etti ve büyük bir direnci başarıyla kırdı. Dijital varlık kısa vadede 200 Dolar’a, orta vadede 250 Dolar’a ulaşacak gibi görünüyor.

Pazar hafta sonunda sert bir toparlanmanın ardından durmuş gibi görünse de Ethereum rahatlamıyor. Bitcoin ve XRP gibi büyük paralar son 24 saatte yan yana işlem gördükçe, Ethereum yukarı doğru devam etti ve %4’e kadar yükseldi. Whale Alert tarafından yakalanan büyük bir balina hareketine denk geldi.

271.105 #ETH (50.805.679 USD) bilinmeyen cüzdandan başka bir cüzdana aktarıldı.

Bunu kazandığından beri, Ethereum 195 Dolar’lık direnci başarıyla kırdı. Bu pozisyon etrafında çok fazla direnç olması sebebiyle kısa bir geri çekilme bekleniyor. Ancak dijital varlık yakında 200 Dolar’ın üzerine çıkacak gibi görünüyor.

200 Dolar’lık direnç kırıldığında, kriptonun avantajına ve önümüzdeki birkaç gün içinde Bitcoin’in yarıya indirilmesiyle tetiklenen geniş bir pazar rallisine bağlı olarak FOMO aşamasına girmesi muhtemeldir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.