Şubat 15, 2024

Ethereum (ETH) ve Binance (BNB) Sahipleri Ön Satış Aşamasında Olan Meme Coin’i İnceliyor!


Son güncellenme : 15.02.2024 - 15:09

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre,  geleceği belisiz olan Kangamoon (KANG)‘ın ön satışı bazı kripto severlerin takibinde olduğu iddia ediliyor. Bu yeni proje, 2024 yılında neler yapacağı merak ediliyor. Bu nedenle, Ethereum ve Binance sahipleri de KANG tokeni projesi ve ekibi hakkında bilgi araştırıyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Ethereum Staking Katılım Oranı %25 Artıyor

Ethereum blockchain’i, staking’inde bir artış gözlemliyor. IntoTheBlock’a göre, Ethereum staking’ine katılım oranı %25 arttı. Dolayısıyla, 11 Şubat itibarıyla, kullanıcılar tarafından staked olan Ethereum’un toplam miktarı 38.69 milyon ETH idi.

Bu, kullanıcıların ETH tokenlerini Ethereum ağı üzerinde ödül almak için aktif bir şekilde staking yaptıkları anlamına geliyor. Uzmanlara göre, artan staking, insanların Ethereum’un proof-of-stake (hisse ispatı) konsensüs mekanizmasına olan inancının büyüdüğü anlamına geliyor.

Buna bağlı olarak, Ethereum’un fiyat hareketi de pozitif oldu. Son yedi gün içinde, Ethereum’un fiyatı %14 artarak 2,649.92 dolara ulaştı.

Binance (BNB), Kore Borsasındaki Hisselerini Devretmeyi Açıklıyor

Fiyat artışına rağmen, Binance pazar imajında bir iyileşme göremiyor. Binance’in (BNB) fiyatı geçen hafta %8 arttı ve 325.93 dolara yükseldi.

Özellikle, son birkaç aydır, Binance dünya genelinde düzenleyici kurumların baskısı altında. En son olayda, Binance Kore’de sorunlarla karşılaştı. Rapora göre, Binance hisselerini GOPAX’ta devredeceğini açıkladı.

Daha önce, Binance Kore pazarında önemli bir borsa olan GOPAX’ta %72.26 hisse satın almıştı. Bu açıklama, Binance Kore düzenleyicilerinden hisse revizyonu onayı alamadıktan sonra yapıldı.

Kangamoon, Ön Satışı Yakından İnceleniyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre, kripto yatırımcılarının yaklaşık %64’ü yüksek geri dönüşler beklerken meme coinlerine yatırım yapıyor. Ancak, meme coinler, gerçek dünyada herhangi bir kullanım sunmadıkları için yüksek riskli varlıklardır. Sahipleri, büyük ölçüde piyasa spekülasyonu ve hype nedeniyle para kazanır.  Yeni bir proje olan Kangamoon, birden fazla kullanıma sahip benzersiz bir meme tokeni tanıttı. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir.

SocialFi ve GameFi tokenlerinin özelliklerini birleştirdi. Proje, oyuncuların oynayarak kazanabileceği bir oyun tabanlı ekosistem sunacak. Projenin oyunu, oyuncuların benzersiz yeteneklere sahip oyun karakterleri oluşturmasına olanak tanıyacak. Meme ve oyunlara ilgi duyan benzer düşüncelere sahip bir topluluk oluşturmayı amaçlıyor. Kesin değildir başarısızda olabilir.

Platformda, oyuncular özel ödüller ve hediyeler kazanmak için haftalık, aylık ve çeyreklik meydan okumalara katılabilir. Bu ödüller, oyunun dışında somut bir değere sahip olacak ve ticaret yapılabilir. Ayrıca, Kangamoon, oyuncuların nadir oyun içi varlıklarını alıp satabileceği bir pazar yeri de başlatabileceği iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir.

Ethereum tabanlı KANG, projenin ekosisteminin yerel kriptosu olacak. Sahipleri, birçok fayda elde edecek ve zamanla sabit bir gelir kaynağı oluşturabilecek. Proje geliştiricilerine göre, toplamda 1 milyar KANG tokeni dolaşımda olacak, bunun %60’ı ön satış turu için ayrılmıştır.

İçerik göndericisine göre Kangamoon ön satış tokenleri yakından araştırılıyor. Şu anda, KANG tokenlerinin ön satışı 1. Aşamada, 0.005 dolar fiyatla mevcut.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?