Mart 20, 2024

E-Ticaret Pushd (PUSHD) Platformu, Ripple (XRP) Ethereum (ETH) Sahiplerince Araştırılıyor!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para piyasasının yüksek volatilitesi, tam da onu 2,5T dolar değerinde yapan şeydir. Yüksek volatilite, nispeten yeni doğasından kaynaklanmaktadır ve yatırımcılar için mağazadaki büyük getiriler için ödenmesi gereken küçük bir bedeldir. Bu makalede, Ripple (XRP) piyasalarını ve Ethereum (ETH) Dencun yükseltmesinin potansiyel etkilerini araştırıyoruz.

Sponsorlu içerik göndericisi geleceği belirsiz olan yeni Pushd (PUSHD) ön satış projesini aktarıyor.

Ripple (XRP), USDC (USDC) entegrasyon haberlerinin ortasında istikrarlı düşüşünü sürdürüyor

Ripple (XRP) hala istikrarlı bir düşüşte. Hafta içindeki fiyat düşüşü 0,73 dolar’dan 0,58 dolar’a gerileyerek %15’e ulaştı. Son birkaç gündeki işlem hacmi düşüşü ise %5 seviyesinde. Bununla birlikte, Ripple (XRP) defterine USDC (USDC) entegrasyonu haberi, önümüzdeki haftalarda Ripple (XRP) için olumlu fiyat baskılarını tetikleyebilir.

Ripple (XRP) yatırımcıları şimdi Pushd (PUSHD) ön satışına koşuyor. Bu yatırımcılar, piyasadaki stratejik konumunu ve öngörülen büyüme potansiyelini seviyor.

Ethereum (ETH) Dencun yükseltmesi birden fazla tokenı olumlu etkileyecek

Ethereum (ETH) da Dencun yükseltmesiyle gündemde. Bu yükseltme, Ethereum (ETH) ağı üzerine inşa edilen katman-2 blok zincirleri için ücretleri azaltacak. Bu güncellemeden faydalanacak projelerden bazıları Optimism (OP), Polygon (MATIC) ve Arbitrum (ARB). Analistler bu güncellemenin heyecan verici olduğunu düşünüyor ve etkileri piyasada görülmeye başladıkça etkilenen tokenların fiyatlarının artmasını bekliyor.

Pushd (PUSHD) alıcı ve satıcıları yeni bir yöntemle birbirine bağlıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre yatırımcılar, e-ticaret sektörüne yaklaşımı nedeniyle Pushd’u (PUSHD) yakından araştırıyorlar. Pushd (PUSHD), blok zinciri üzerine inşa edilen ilk çevrimiçi pazar yeridir ve tamamen merkezi olmayan modeliyle alıcıları ve satıcıları yeni ve benzersiz bir şekilde birbirine bağlayacağı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

En önemli farklılaştırıcı faktörü, alıcılara ve satıcılara platformun gelecekteki yönü üzerinde etki sağlayan merkezi olmayan yönetişim modelidir. Daha düşük ücretler ve daha iyi güvenlik ve şeffaflık ile Pushd (PUSHD) gelişen bir ekosisteme sahip olacaktır. Geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

Alıcılar ve satıcılar Pushd’a (PUSHD) kolayca kaydolabilir ve bir profil oluşturabilir. Satıcılar satılık veya açık artırma için ürünlerini profilde listeler ve alıcılar ilgilerini çeken ürünleri bulmak için binlerce listeye göz atar. Bir işlem yapıldığında, Pushd (PUSHD) işlemi güvenli bir şekilde kaydeder ve tokenleri alıcının hesabından satıcının hesabına aktaracağı iddia ediliyor. Kesin değildir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ön satış altıncı aşamasında ve yalnızca yedi aşama mevcutken yalnızca 0,125 dolar’a gidiyor, fakat geleceği başarılı olup olmayacağı belirsizdir, risk bulunuyor.

Pushd tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?