Doğru Tahminleriyle Tanınan Analistten Güncel Bitcoin Yorumu!

Kripto paranın son piyasa çöküşünü doğru şekilde tahmin eden Bitcoin (BTC) analisti, gelecek yeni dip seviyelere dair eski bir uyarıyı yeniden vurguladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Capo takma adıyla tanınan trader 2 Ağustos’ta, 475.000 Twitter takipçisini Bitcoin fiyatının yeni dip seviyelere gerilemeden önce 25.000 dolarlık alana sıçrayacağı konusunda uyarmıştı.

“25.000-25.500 dolar, ardından yeni dip seviyeler.” 

Capo, Bitcoin fiyatının son 24 saatte 24.750 dolara kadar ulaşmasıyla birlikte BTC’nin yeni dip seviyelerinin her zamankinden daha yakın olduğuna inanıyor.

“Neredeyse yaklaştı.”

Daha spesifik olarak, trader Bitcoin fiyatının 16.000 dolar bölgesine düşmek üzere olduğunu ve BTC’nin mevcut fiyatlardan yaklaşık üçte bir oranında değer kaybedeceğini düşünüyor.

“Bitcoin

Hacim azalıyor. […] Çoğu insan 28.000 dolar veya daha fazlasını bekliyor, ancak büyük seviye 25.000-25.500 dolar. ”

Bitcoin kripto para

Trader daha sonra yorumlarda ayrıntılı bilgi verdi:

“’Enflasyon düştü, boğa piyasası geri döndü, Merge, ana ağlar…’ Kripto ticareti hiçbir riskin olmadığı harikalar diyarı.

Size söyleyeyim: bu bir ayı piyasası rallisi. Kör olmayın. Biraz kar elde ettiyseniz, tebrikler. Ama şimdi onları tekrar korumaya başlama zamanı. Son yukarı hareket, sonra düşüş.”

Trader, yakın zamanda Twitter takipçilerini tekrar güncelledi ve Bitcoin için bir düşüşün çok yakın olduğu konusunda uyardı.

“Erken açılmış short pozisyonları bozguna uğratmak için son bir yükseliş.” 

Yine, trader yorumlarda Bitcoin analizini şu sözlerle detaylandırdı:

“25.000-25.500 dolar kadar hızlı yükseliş, erken açılan short pozisyonları yok ediyor ve 28.000 dolar veya daha yukarısını bekleyen long pozisyoncuları tuzağa düşürüyor. Ardından yeni diplere dönüş.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.