Mayıs 2, 2019

Dogecoin’e Coinbase’den Depolama Desteği!

Kripto para borsası Coinbase, dijital para birimi Dogecoin (DOGE) için Coinbase Cüzdan uygulamasında depolama desteği sunuyor.

San francisco merkezli borsa şu anda, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, XRP ve Ethereum üzerine kurulan 100.000 üzerinde farklı ERC20 tokeni ve ERC721 koleksiyonunu destekliyor.

Coinbase, Nisan ayında perakende platformlarına Stellar Lumens (XLM)’yi ekledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Dogecoin’i destekleyen yeni Cüzdan güncellemesi, önümüzdeki hafta tüm iOS ve Android kullanıcılarına sunulacak.

Dogecoin cüzdanı ana cüzdan sekmesindeki “Al” düğmesine basılarak ve Dogecoin seçilerek etkinleştirilebilecek. Cüzdan ayrıca geliştiricilere ve uzman kullanıcılara yardım etmek amaçlı Dogecoin Testnet‘i de destekliyor.

Kullanıcıların özel anahtarları, güvenliği sağlamak amacıyla Secure Enclave teknolojisi kullanılarak telefonlarında şifrelenir.

Coinbase Cüzdan uygulaması Coinbase’in kullanıcı kontrollü kripto para cüzdanıdır. Coinbase, kullanıcılarına Coinbase Cüzdanında aldıkları dijital para birimlerini saklama imkanı sağlar.

Dogecoin’in Coinbase Wallet’a eklenmesi, fiyatı üzerinde olumlu bir etki gösterdi. DOGE fiyatı duyurudan sonra yüzde 2’den fazla yükseldi.

Coinbase, 20 ülkeden 42 ülkeye yayılan, dünyanın en iyi bilinen ve en büyük kripto para borsalarından biridir. Müşterilerden gelen taleplere cevap olarak, şirket, borsa standartlarını karşıladığı zaman platformunda daha fazla kripto varlığa yer vermeyi düşünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.