Dikkat 16 Altcoin için Önemli Gün: İşte Olacaklar

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Ağustos ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte birçok altcoin topluluğuyla bir araya gelerek soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Listede yer alan bazı altcoin’ler ise fiyatını yükseltmesine yardımcı olacak yatırımcılara daha kolay ulaşabilmek için listeleme haberlerini paylaştı. İşte 30 Ağustos 2022 günü takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri.

 • TRON (TRX) bugün topluluğuyla bir araya gelecek ve Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Reef Finance (REEF) ise Binance US tarafından listelenecek.
 • Metaverse.Network Pioneer (NEER) de önemli bir listeleme haberi paylaştı. NEER/USDT paritesi bugün KuCoin tarafından listelenecek.
 • Unizen (ZCX) ise Huobi Global tarafından listelenecek.
 • MegaCryptoPolis (MEGA) ise token swap işlemlerini başlatacağını duyurdu.
 • Agoric (BLD) de Huobi Global tarafından listelenen altcoin’ler listesine dahil oldu.
 • IX (IXT) ise diğer bir önemli borsa MEXC Global tarafından listelenecek.
 • Bezoge Earth (BEZOGE) ise “beta” sürümünü yayınlayacak.
 • SKALE (SKL) ise topluluğuyla bir araya gelecek bir soru-cevap etkinliği düzenelyecek.
 • Merit Circle (MC) da soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Clearpool (CPOOL) ise Twitter Spaces üzerinden LayerZero ve Sino Global Capital’i konuk ederek bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Hypercent (HYPE) ve Kedena (KDA) ortaklaşa bir etkinlikte gelen soruları cevaplayacak.
 • Stable One Rocker (SROCKET) ise BitMart tarafından listeneceğini duyurdu.
 • Secret (SCRT) de “Secret Spaces” isimli etkinliğini düzenleyecek.
 • Telos (TLOS) ve NEO (NEO) da ayrı ayrı olmak üzere soru-cevap etkinlikleri düzenleyecek.
 • Listenin sonunda ise Cherry Network (CHER) yer alıyor. CHER/USDT paritesi bugün Coinsbit tarafından listelenecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinMarketCal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.