Deneyimli Analist Açıkladı: Bu Kripto Varlık Beni Heyecanlandırıyor!

2022’de piyasanın dibe vurduğunu söyleyen ve yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin‘in (BTC) mevcut fiyat hareketinden heyecan duyduğunu söylüyor.

DonAlt takma isimli stratejist , 487.000 Twitter takipçisine, kral kriptonun mevcut fiyat hareketinin, daha önce yaşanan fiyat hareketinden daha heyecan verici olduğunu söylüyor.

DonAlt’a göre, BTC’nin piyasa değerine göre en yüksek kripto varlığı 15.000 dolardan işlem görürken başlayan mevcut rallisi, BTC “çökmüş” olsa bile hala enerjiye sahip olmalı.

“BTC güncellemesi bozuldu.

Birçok kişi bunun boğalar için daha kötü olduğunu söyleyebilir ama bu beni daha önceki fiyat hareketlerinden daha fazla heyecanlandırdı. Bu kırılma geçersiz kılınırsa bu rallinin 15.000 dolardan güç almasını beklerim. O zamana kadar boğaların sabırlı olması gerekiyor.”

Bitcoin fiyat analiz grafiği

Daha önce DonAlt, kısa vadeli yükselişe geçmesinin tek yolunun BTC’nin 25.000 dolar civarındaki bölgeyi geri alması olduğunu söylemişti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance, kullanıcılarının bu seviyeyi “kumdaki çizgi” olarak adlandırmaya devam etti. Ancak daha sonra BTC’nin hemen altında kesildiği için alaka düzeyini kaybettiğini söyledi.

“BTC 27.400 dolar geçerliliğini yitirdi. Hemen altında çok sert düşüşler yaşıyoruz.

Kaldıraç oyunları şu anda berbat durumda. Kesinti nedeniyle hiçbir yerde net bir kurulum yok. Bununla birlikte, bu boğalar için ne kadar uzun sürerse o kadar iyi olur. Bir veya iki hafta sonra aralığa geri döneceğimizi düşünüyorum.”

Kripto varlık, son 24 saat içinde %2,11’lik bir kazançla haber yazıldığı sırada 26.772 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.