Daha Önce Bilmişti: Yatırımcı Bitcoin ve Kripto için Büyük Dönüşe Hazır!

2022 yılında kripto para piyasasında dip fiyatları tahmin etmesiyle tanınan trader Chris Burniske, piyasanın tersine dönmesi için “uygun bir zaman” olduğuna inanıyor.

Risk sermayedarı Chris Burniske, 260.100 Twitter takipçisine Bitcoin (BTC) ve kripto paralar lehine birden fazla faktörün sıralandığını belirtti.

“Bitcoin 200 haftalık basit hareketli ortalamada, Fed eyleminin en kötüsü geride kaldı. Kredi sıkışıklığı var ama kriz değil, ABD hükümetinin temerrüde düşmesi pek olası değil. Kripto gecikirken hisse senetleri yükseliyor, tersine dönmemiz için en uygun zaman gibi görünüyor. Bir şeyi mi kaçırdım?

Burniske ayrıca kripto paralarda “yeni bir ürün döngüsünün” başlamanın ilk aşamalarında göründüğünü belirtti.

“Kullanılacak ürünler için olgun altyapının mevcudiyeti, 2020’de DeFi (merkezi olmayan finans) Summer ile bunun en son gerçekleştiği zamanın çok ötesinde.

Eğer heyecanlanmıyorsanız, yeterince dikkat etmiyorsunuz demektir.”

Risk sermayedarı, merkeziyetsiz finansın, DeFi unsurlarının ve “en büyük küresel sermaye havuzlarını açık ağları kullanmaya davet eden uyumlu sistemlerin” bir kombinasyonu olan “İnternet Finansal Sistemi” (IFS) olarak adlandırdığı şeye yaklaşan geçişi konusunda özellikle heyecanlı olduğunu söylüyor.

Burniske ayrıca gerçek dünya varlıklarının (RWA’lar) tokenlaştırılmasının da IFS’de büyük bir rol oynayacağını düşünüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.