Bu Coinler Piyasanın Gözdesi Dikkat! Uçak Kalkıyor

2

Kriptoda güzel bir sinerji oluştu. Özellikle Bitcoin’in şuana kadar yaptığı hareketler bundan sonrası için ümit verici. Bu sebeple piyasada pozitif gördüğüm bazı coinleri nedenleriyle birlikte sizlerle paylaşacağım. Ancak, öncelikle bir Bitcoin değerlendirmesi daha uygun olacaktır.

Öncelikle Bitcoin

Bitcoin tarafında bir süredir ağırdan alma ve satış hakimdi. Ancak, fiyatın 59.000 Dolar’dan tepki alması ve üzerinde kalması pozitif. Buradaki turuncu seviye (59.000$) şuan için destek olarak çalışıyor. Bu seviyenin üzerinde dinlenmesi kötü değil. Bitcoin’in buradan güç toplayıp tekrardan yükselişe devam etmesi piyasadaki diğer coinler için de güzel olacaktır. Bugün bu coinlere değineceğim.

1. VRA

İlk olarak, VRA’ya değineceğim. Turuncu seviye daha önceki zirveyi gösteriyor. Direnç olarak çalışıyordu. Ancak, hacimli bir yükseliş ile kırıldı. Bu coini güzel görmemdeki sebep, sizin de görebileceğiniz üzere turuncunun üzerinde tutunması. Burada tutunması daha yukarıları deneyeceğinin habercisi. Bu coini ilk Twitter’dan paylaşmıştım. O zaman daha düşüktü. Şimdi biraz yükseldi. Ancak, alım için fırsat oluşturabilir.

Özellikle turuncu seviyeye doğru bir çekilme görülürse değerlendirmek mantıklı olacaktır. O bölgeye geri çekilme olursa ben de ekleme yapmayı düşünüyorum. Teknik olarak çok iyi durumda. Daha önce bu tarz (önceki zirvenin üzerine atan ve orada bir süre dinlenen) coinlerde çok alım-satım yaptım. Bir dönem GRT ve RSR’de böyleydi. İyi kazançlar yakaladık.

2. ADA

İkinci olarak, ADA tarafında bir sıkışma mevcut. Turunu seviyelerle çevrili bölgede oldukça dar bir alanda fiyat hareket ediyor. Al-sat ile değerlendirilebilir. Onun dışında kırılmanın yönüne göre de bir pozisyon alınabilir.

3. ALGO

Üçüncü olarak, ALGO dikkatimi çekiyor. VRA’da bahsettiğim durumun bir benzeri de burada mevcut. Görülebileceği üzere haftalıkta turuncu seviye (daha önceki kapanış bazlı zirve) üzerinde bir süredir hareket ediyor. Özellikle turuncuya kadar çekilmelerde hızla bir toparlanma olduğu da gözden kaçmıyor.

Coinler daha önceki zirveleri üzerinde oyalanırken genelde yeni bir harekete hazırlanırlar. Bu sebeple, takip edilmesi gereken bir coin. İleride bir delilik yapabilir. Bunlar belli başlı çok açı göstergeler.

4. BNB

Dördüncü olarak, BNB’yi işaret edebilirim. Burada da turuncu renkle gösterdiğim seviyenin ayrı bir önemi mevcut. Grafikte görüldüğü üzere iki defa tepki almış ve satış gelmiş. Güncel olarak bu seviye direnç. Hacim tarafında da bir düşüş mevcut.

Bu seviyenin aşılması ve bu sırada hacmin de gelmesi enteresan bir şeylerin göstergesi olabilir. Bir kenarda takip ediniz.

5. ATOM

Beşinci olarak, ATOM tarafına değineceğim. Yine VRA ve ALGO benzeri bir yapı mevcut. Daha önceki kapanış bazlı zirvenin üzerinde tutunduğunu görebiliyoruz. İleride gelebilecek pozitif hareket için bir işaret olabilir.

Özellikle bu yapının diğer bir pozitif tarafı da oyun planı geliştirmenin kolay olması. Bu turuncu seviyenin üzerindeyken coin hakkında pozitif bir görüntü mevcut. Ancak, bu seviyenin altına iner ve orada kapanışlar da görürsek, bu durumda negatife döner. Dolayısıyla, işler ters gittiğinde nerede ve ne zaman pozisyonu bırakacağınızı da kolayca belirleyebiliyorsunuz. Unutmamak lazım ki giriş planı olduğu gibi bir de kaçış planınız olmalı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Teşekkürler paylaşımlarınız için. Hem twitter olsun hem telegram kanalınız olsun, bilgi, analiz ve uyarılarınız için, emeğiniz için sonsuz Teşekkürler.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın