Bu Altcoin Hayatınızın Fırsatını Sunuyor: Analist Patlama Bekliyor

Kripto topluluğunun yakından takip ettiği popüler bir kripto analisti Michaël van de Poppe, az bilinen bir dijital varlığın “ömür boyu bir kere karşılaşılabilecek” bir fırsat olduğunu düşünüyor.

Van de Poppe, 627.800 Twitter takipçisine, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink‘in (LINK) 6-8 dolar fiyat seviyesi arasında büyük bir fırsat sunduğunu söylüyor.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Chainlink’in yerel varlığı LINK, yazım sırasında 7,26 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değerine göre 25. sırada bulunan kripto varlığı, son 24 saatte yüzde 1,66 arttı, ancak geçen haftaya göre ise yaklaşık yüzde 5 düştü. LINK ayrıca, Mayıs 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52,70 dolar seviyesine göre ise yüzde 86’dan fazla düşüşle işlem görüyor.

Van de Poppe ayrıca Bitcoin (BTC) fiyat hareketine bağlı olarak çok sayıda altcoin‘in yakın zamanda patlayabileceğini tahmin ediyor.

“Yanii… XRP son zamanlarda ağır bir şekilde patlıyor. Mesele şu ki, Bitcoin konsolide olur ve 20.000 dolar seviyesine geri dönerse, muhtemelen bu altcoin’lerin çoğunun büyük çıkışlar yaşamasının zamanı gelmiş demektir. Kendinizi iyi konumlandırın…”

Bitcoin, yazım sırasında 18.991 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 2 düşüşle işlem görüyor.

Ancak diğer kripto analistleri Van de Poppe ile aynı fikirde değil. Capo takma adını kullanan popüler analist ve ünlü balina, 527.500 Twitter takipçisine Bitcoin’in 14.000 ila 16.000 dolar arasında yeni düşük seviyelere düşmeden önce 20.300-20.600 dolar aralığına “sahte pump” yaşayacağına inandığını söylüyor.

Bitcoin dolar grafiği

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.