Bitcoin’den (BTC) Yeni Rekor Geldi!

Bitcoin, Mart 2020’deki Kara Perşembe çöküşünden tam bir yıl sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Önde gelen kripto para biriminin, 60.000 dolar’a ulaşma ve hatta 70.000 dolar’a ulaşabileceği düşünülüyor.

21 Şubat’ta bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan bir aydan kısa bir süre sonra, Bitcoin yeni bir zirveye ulaştı. Kripto para birimi Bitstamp’a göre, 59.000 dolar’ın üzerinde işlem görüyor.

Piyasa Uzmanları Yükselişi Nasıl Değerlendirdi?

Popüler analistlerden Selcoin (@Selcoin) kişisel hedefinin gerçekleştiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin 60.000 dolar’ı gördü. Benim hedef fiilen gerçekleşmiş oldu. Artık gevşe de garibanlar da atlasın trene .”

Binance CEO’su Changpeng Zhao ise 60.000 dolar fiyatının şu an için ucuz olduğunu düşünüyor. Ünlü CEO’ya göre önümüzdeki yıllarda fiyat daha yüksek seviyelere ulaşacak:

“60.000 dolar BTC için ucuz. Birkaç yıl içinde bu tweet’i kontrol edin, göreceksiniz. Finansal tavsiye değildir.”  

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.