Bitcoin İçin Belirleyici Hafta!

0
415

Bitcoin Türkiye saati ile 09:30’da 10.550 dolar civarında seyrediyor. Son bir haftalık seyrinde inişli çıkışlı bir grafik izleyen Bitcoin, 10.500 dolar noktasında kendisine destek bulmuş gözüküyor. Bitcoin’in fiyatında bir kırılma gerçekleşecek mi? Bu kırılma hangi tarafa olacak? Bu sorular, şu an için en çok merak edilenler konular arasında. Bu soruların cevaplarına dair ise bütün detaylar haberimizde…

Bitcoin İçin Belirleyici Hafta

Bitcoin 9.500 dolar ile başlayan Eylül serüveninde inişli çıkışlı bir grafik izledi. Bu başlangıçtan sonra yaklaşık %15 değer kazanarak 11.000 dolar civarına yaklaşmıştı. Piyasanın lider kripto parası bunu sadece 6 günlük bir zaman dilimde yaptı. Bu andan sonra ise piyasaya yakışır bir hareketle on dakika içinde 600 dolarlık bir kayıp yaşadı.

Bu satıştan sonra Bitcoin toparlandı ve kendisine 10.500 dolarda destek buldu. İlk hedefinin ise tekrardan 10.700 dolar olduğu aşikar. Daha önce yaptığımız analizde, son beş yılı baz aldığımızda Bitcoin Eylül aylarında sürekli zarar etmişti. Bu sene ise bu duruma nokta koyması muhtemel gözüküyor.

Bitcoin’in bu spekülatif satışı yiyerek fiyatını bu düzeyde tutabilmesi orta vadede pozitif bir olay. Piyasanın lider kripto parası için muhtemel bir koşuda, ayağa takılacak daha az şeyin olduğunu gösterir.

Bitcoin uzun süredir bahsettiğimiz 10.400 olan kritik direnci geçti. Sonra tekrar bu düzeye gerilese de yeniden üzerinde gözüküyor. Bu seviyenin üstünde Bitcoin’in ana hedefi 11.700 dolar olacaktır. Bitcoin için önümüzdeki hafta belirleyici bir hafta olabilir…

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın