Bitcoin Fiyatı Yükselişe Geçecek Mi? Ünlü Yatırımcı Açıkladı!

0
237

Riskten korunma fonu yöneticisi ve kripto para yatırımcısı Logan Han, Bitcoin’in daha düşük seviyelere geri dönme olasılığının aksine iyileşmeye hazır olduğuna inanıyor. Önde gelen yatırımcı 10 Eylül’de aşağıdaki tabloyu “Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda nasıl değişeceğine dair düşüncelerim” başlığıyla paylaştı.

Grafik, kripto paranın Nisan/Mayıs’ta başlayan önemli bir yükseliş trendine sahip olması nedeniyle BTC’nin düşüş eğiliminin sona erdiğini gösteriyor. Grafik ayrıca, önümüzdeki aylar için 10.000 dolar ile 12.000 dolar arasında konsolidasyon döneminden sonra, Bitcoin’in 2021 yılının sonuna kadar 20.000 dolara doğru bir yükselişe başlayacağını gösteriyor. Bu ihtimal, 2015-2016’daki bir önceki makro boğa piyasasının başlangıcında olanlara benziyor diyebiliriz. O dönem volatilitenin ardından, Bitcoin önemli bir ticaret aralığında konsolide oldu, ardından aylar sonra parabolik bir yükselişe başladı.

Logan Han, Twitter hesabından düzenli olarak kârlı işlemler yayınlayan tanınmış bir kripto yatırımcısı. Han, küresel ekonomi ve kripto pazarlarının durumu hakkında bir dizi tweet paylaşımıyla 4.000’den fazla takipçi elde etmeyi başarmış önemli bir isim.

Bunun yanında Bitcoin için 20.000 dolar hedefine sahip tek analist o değil. Bloomberg’deki kıdemli emtia analisti Mike McGlone da, BTC’nin 2020’de 20.000 dolara ulaşma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Bitcoin’in bir önceki ATH’sini aşarak önümüzdeki üç veya dört ay içinde yeni bir zirve oluşturacağını düşünenler arasında BitMEX’ten Arthur Hayes, Pantera’dan Dan Morehead ve Raoul Pal yer alıyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın