Bitcoin Fiyatı 50.000$’a Yükselecek Mi? – Kripto Gurusundan Detaylı Açıklama

0

Kripto rallisine baktığımızda, Bitcoin‘in fiyatı takılmış gibi görünse de, daha çok pist var. Yatırımcı ve klasik grafikçi Peter Brandt, şu an 5.000$ seviyesinde sabitlenen bitcoin fiyatı için 50.000 $‘lık yükseliş tahminini açıkladı.

Ancak, yatırımcılar bir gecede olmasını beklememeli ve biraz sabırlı olmalı. Brandt, bu seviyeye, yansıma gibi yeniden ortaya çıkan tarihsel kalıplara dayanarak iki ya da üç yıl içerisinde ulaşacağını umuyor.

Bitcoin Fiyatı 2021’de 50.000$’a Yükselebilir

CoinMarketCap: Bitcoin, direnci 5.000 ABD Dolarının üstünde test etmeye devam ediyor.

Dışarıda sayısız bitcoin öngürümü var, peki Bitcoin’i bu kadar özel yapan ne? Diğer analizlerin çoğundan farklı olarak, Brandt, değerinin %80’inden fazlasının düştüğü Bitcoin’in 2018 yılı kaderini belirledi dedi.

2018/2019 yılındaki çizelgelerde benzer bir çizgi belirledi ve bunun ardından 2013-2015 ayı piyasası dönemindeki fiyat hareketlerini yineledi, ardından boğa piyasası oldu.

Yahoo Finance’e şunları söyledi:

“Ayı piyasasında sıralı 10 yukarı ve aşağı hamle gördük ve neredeyse aynı şekilde aynı çizgiyi oluşturduk. 2015’in Bitcoin seviyesinin düşük olmasının ardından pazarın parabolik bir ilerlemede geliştiğini gördük” dedi. ” Bu analog çalışmalara dayanarak, şuan kriptonun parabolik boğa piyasasına geri döneceğini düşünüyorum ” dedi.

Brandt, Bitcoin’in 2018’in sonundaki düşük seviyesini tekrar görüp görmeyeceği hakkında, o noktaya geri düşüp düşmemesi için tek şans var dedi.

Kaynak:CCN

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın