Bitcoin Eleştirmeni Peter Schiff’in Oğlu, Bütün Parasıyla BTC Yatırımı Yaptı!

Bitcoin eleştirmeni, Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Bitcoin’i destekleyen oğlu Spencer hakkında konuştu. Schiff, oğlunun tamamen Bitcoin piyasasına girmesinden dolayı hayal kırıklığına uğramış gibi görünüyor. Ünlü CEO, oğlunun kalan servetiyle daha fazla “dijital altın” almasını önlemek için mirasından mahrum bırakma konusunda esprili bir paylaşım yaptı.

Peter Schiff, BTC yakın zamanda 50.000 dolar seviyesinin altına düşmeden önce, oğlu Spencer’ın Bitcoin’i satın aldığını ve hatta bunun için gümüş hisselerini sattığını ve portföyünün yalnızca dünyanın en büyük kripto para biriminden oluştuğunu belirtti. Schiff, Spencer’ı “beyni yıkandı” olarak nitelendirdi ve genç yatırımcıların çoğunun, büyük ölçüde “Bitcoin propagandasına” karşı savunmasız olduğundan şikayet etti.

Schiff, oğlu Spencer’ın Bitcoin’den hiçbirini geri satmayacağını belirterek, “Sonsuzluğa ya da iflasa doğru HODLing yapıyor.” dedi. Ayrıca Schiff, oğlunun kendisinden daha zengin olacağını söyleyen bir kullanıcıyı, “Onu mirasımdan men etmem gerekiyor. Yoksa benim zor kazandığım servetimi Bitcoin’de hiç edecek.” sözleri ile esprili bir yanıt verdi.

Bunların yanında Schiff, Twitter kurucusu Jack Dorsey’in kısa süre önce Spencer’ın hesabına takibe aldığını ve bu nedenle Spencer’ın doğrulama işaretini Peter Schiff’ten daha erken alabileceğini belirtti. Ama en azından Schiff, oğlu Spencer’dan daha fazla takipçiye sahip olduğu için kendini rahatlatıyor.

Son olarak kripto topluluğunun yakından takip ettiği popüler isimlerden Anthony Pompliano, Schiff’in paylaşımına “En azından ailenden biri bu yıl servetini arttıracak.” sözleri ile yanıt verdi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.