Bitcoin Cüzdan Değerlerinde Rekor Seviye!

0

100 Bin Dolardan Fazla Değeri Olan Bitcoin Cüzdanlarının Sayısı Rekor Seviyeye Ulaştı

Farklı kaynaklara edinilen bilgiye göre değeri 100 bin doları geçen ve içerisinde en az 10 Bitcoin bulunduran Bitcoin (BTC) cüzdanlarının sayısı şimdiye kadarki en yüksek seviyeye ulaştı.

BitInfoCharts’ın paylaşmış olduğu Bitcoin Zenginleri Listesi’ne göz attığımız da 17 Eylül itibarıyla 10 ve 1 milyon arası Bitcoin bulunduran cüzdan sayısı 157.210’a ulaştı. Ve bu yeni bir rekor anlamına geliyor.

Bir diğer kaynak olan Coin Metrics ise konuyla ilgili başka bir araştırma ortaya koydu. Ayın başlarındaki Ağın Durumu raporuna göre bu dev adreslerin sayısının ağda şimdiye kadar ki en yüksek sayı olduğu düşünülüyor.

Bitcoin Zengileri Listesi’ndeki verilere göre 10-100 arası Bitcoin bulunduran grup 140.940 cüzdana dağılmış durumda. Grubun toplam değerleri hesaplandığında 46,1 milyar doları aşıyor. Bin ila 10 bin arası Bitcoin bulunduran grup ise 1.942 cüzdana dağılmış durumda. Bu grubun değeri ise 48,2 milyar doları geçiyor.

Bu konusu geçen gruplar arasında ilk 4 cüzdanın merkezi borsa cüzdan olduğunu da belirtmeliyim. Bu şu anlama geliyor ilk 4 cüzdan kişisel değil binlerce bireysel kullanıcının parasını muhafaza eden hesaplar.

  1. Şu anda Bitcoin milyarderi ünvanı Gemini kripto borsasının kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss kardeşlere ait. İkizlerin toplam mal varlıklarının 1,45 milyar dolara ulaştığı söyleniyor.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın