Bitcoin.com Kendi Borsasını Kuruyor

Bitcoin.com şirketi ismiyle çok defa gündeme gelmişti. Bugünlerde gündeme gelmesinin sebebi ise ismi değil. Bitcoin.com şirketi hali hazırda sattığı ürünlerin yanında bir de kripto para borsası açmaya hazırlanıyor.

Bitcoin.com şirketi kendi cüzdanını satıyor. Bunun yanında  kripto para kumarhanesi de bulunan şirket P2P hizmetide veriyor. Bu ürün portföyünün yanına bir de kripto para borsasını eklemek isteyen şirket kolları sıvadı.

Borsa, söylenenlere göre bu senenin eylül ayında kullanıcılara açılacak. Hemen hemen her borsada olduğu gibi Bitcoin.com  şirketi de başta bir kaç kripto paraya verecek. Bunlar Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi blockchain tabanlı kripto paralar olacak.

Bunun yanında borsa hakkında çok fazla bilgiler de verilmedi. Ama haberlere göre borsadaki ürün portföyünde içerisinde SLM tokenide yer alacak. Simple Ledger Protocol tokeni Bitcoin Cash’in blockchaininden destek alan bir token olarak dikkat çekiyor.  Şirketin eski CEO’su Roger Ver konu hakkında şöyle konuştu.

“SLP tokenlarıyla birlikte oldukça heyecan verici bir dönemin eşiğine geldik. Artık her şeyi tokenlaştırabileceğimiz bir döneme giriyoruz. İnsanlar bunun farkına vardıklarında yeni kripto para platformları aramaya başlayacaklar.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.