Kasım 20, 2019

Binance CEO’sunun Türkiye’deki Katıldığı Etkinlikte Yaptığı İlk Açıklamalar

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nde konuşma yapmak üzere dün İstanbul’daydı.

Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenen etkinlikte Zhao, söze Türk Lirasıyla kripto para alım satımını platformlarında mümkün kılmak için Papara ile gerçekleştirdikleri ortaklıktan bahsederek konuşmasına başladı.

Konuşmasının devamında ise genel çerçevede kripto paraları ve Blockchain’i değerlendiren CEO, uzun vadede her şeyin merkeziyetsiz şekilde büyüyeceğini, gelecekte binlerce blok zinciri olacağını ve özel blok zincirlerle Ethereum, Bitcoin gibi halka açık blok zincirlerin birlikte yaşamlarını sürdüreceğini ifade etti.

Zhao’ya sorulan “halka açık blok zincirlerinin mi yoksa özel blok zincirlerinin mi daha çok ilgi duyacağını sorusuna verdiği cevap “Halka açık blok zincirler daha fazla ilgi görecek” yanıtını verdi.

Ayrıca Binance olarak mümkün mertebe sabit fiyatlı kripto paraları desteklemeyi tercih ettiklerini belirten Zhao, “Türk stablecoin’iyle de çalışma konusunda istekliyiz” açıklamasını yaptı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.