Binance CEO’sundan Altcoine Tebrik: “Harika İş Çıkardılar!”

0
Binance CEO'sundan Altcoine Tebrik:

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), kısa süre önce projenin Ronin ağ hackinden kurtarılması çabasından dolayı Axie Infinity proje ekibini tebrik etti.

Axie Infinity (AXS) bu olayı atlatmanın yaralarını sararken kripto piyasalarındaki sert düşüşten kurtulmayı başaramadı ancak yaralarını tekrar sararak %15 artış kaydetti.

Analistlere göre Axie Infinity (AXS) Amerikan Doları karşısında değer kaybetmesine karşın Bitcoin karşısında değerini korumayı başardı. Saldırının başarıyla savunulmasının ardından ekip, kullanıcılar için Android’de “Origin”i yayınlayarak yükseliş hissiyatını arttırdı.

Axie Infinity Çöküşten Kurtulma Yolunda

Kripto piyasalarının genelinde yaşanan son düzeltme AXS fiyatını da olumsuz bir şekilde etkiledi ve oyun token’ı yalnızca bir gecede %15 değer kaybetti. Yaşanan düzeltme sırasında milyarlarca dolarlık değer silinirken, taraflar Axie Infinity gibi oyun token’larının toparlanacağına inanıyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Axie Infinity ekibinin Ronin köprü hackiyle mücadele çabalarını alkışladı. UST’nin çöküşü ve LUNA’nın sıfıra koşması gibi son olayların ışığında, kripto topluluğu oyun ve metaverse token’larına döndü.

CEO, devam eden UST krizinde Terra ekibinden olumlu bir yanıt gelmediğini de sözlerine ekledi. Axie Infinity’nin arkasındaki ekip, bir kriz durumuna eylem ve tepki açısından Terra’dan oldukça farklı hareket etti. CZ, Axie Infinity’nin krizi uygun şekilde ele aldığına inanıyor.

@P2Edaily’deki analistler, metaverse token’ının USD karşısında değer kaybetmesine rağmen AXS fiyatının Bitcoin karşısında sabit kaldığını belirtti.

@AltstreetBet gibi analistler ise zıt bir görüşe sahipler ve fiyatın bir düşüşe tanık olabileceğine ve 14 ila 10 dolar arasındaki seviyelere düşebileceğine ve düşüş görünümünü ortaya çıkarabileceğine inanıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın