Binance CEO’su Yatırımcıları Uyardı

0

Binance CEO’su CZ Zhao, Bitcoin yatırımcılarını güncel yükselişe karşı uyardı.

Bu yılki Bitcoin fiyatı, 2017 yılındaki kripto rallisini insanlara hatırlatan yüksekliğe ulaştı. Bu yıl Bitcoin 3,500 dolardan başlayarak yaklaşık 14.000 dolara yükseldi. Bitcoin ve diğer kripto para yatırımcıları ve takipçileri, en son böyle bir koşuda neler olduğunu akıllarına getirmiştir. 

Bununla birlikte, Binance’in CEO’sunun çekinceleri var. Kripto paranın aşırı uçuculuğunun daha da kötüleşebileceği olasılığına ihtimal vererek gerçekleşebilecek en kötü senaryoya bakıyor. 2017 yılında gerçekleşen yükselişi tetiklemiş durumların şu noktada gerçekleşmeyeceğini söyledi.

Bankacılar ve geleneksel ekonomistler uzun zamandır kripto para şansı konusunda bölünmüş durumdalar. Bazıları bunun sadece bir döngü olduğunu düşünürken, diğerleri Bitcoin’in dengesiz doğasının yatırımcı güvenini bitireceğine inanıyor. 

Kripto para biriminin en büyük eleştirmenlerinden biri, eleştirisi bu yılki fiyat artışına odaklanan ABD başkanı Donald Trump. Bitcoin, Trump’ın yorumları sırasında aşağı yönlü bir trend izliyor. ABD başkanından gelen güvensizliğin kripto para birimini aşağı çekmeye devam etmesi bekleniyor. 

Bitcoin, 10.000 dolar işaretinden bu yana beş rakamlı çalışmasını istikrarlı bir şekilde sürdürüyor. Bununla birlikte, tüm inançsızlık ve inançlı olmayanların görüşlerini dile getirmesiyle birlikte, büyük miktarda bitcoin rezervinin satılması, kontrol edilemeyen, durdurulamaz bir düşüşün Haziran öncesi değerlerine geri dönmesine neden olabilir.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın