Bakkt’ın Beklenen Uygulaması Ne Zaman Çıkacak?

0
404

Popüler kripto platformlarından Bakkt’ın temel hedeflerinden biri dijital varlıkları ana akım haline getirmek. Bugün yapılan bir açıklamada, Bakkt’ın saklama hizmetleri için 70’den fazla müşterinin imza attığı ve bu müşterilere genel olarak 600 milyon dolardan fazla sigorta kapsamı sağlandığı bildirildi.

Bakkt Başkanı, Adam White ayrıca kurumsal yatırımcıların www.bakkt.com/signup adresini ziyaret ederek özel güncellemeler ve Bakkt Mobile uygulamasına erken erişim için kaydolabileceklerine dikkat çekti. Bunun yanında Bakkt Mobil Uygulamasının bu yaz başlarında mevcut olacağına dair iyimserliğini dile getirdi:

“Bakkt, kullanıcılara dijital varlıkları üzerinde kontrol sağlar. İster en sevdiğiniz havayolundan mil, ister yerel marketten puan, ister satın aldığınız Bitcoin olsun, Bakkt uygulaması tüm bu varlıkları tek bir dijital cüzdanda toplamanızı sağlar. […] Düşündüğünüzden daha değerli olduğunuza inanıyoruz ve dijital varlıklarınızı istediğiniz gibi izlemenize, harcamanıza ve göndermenize yardımcı olmak için buradayız. Bakkt uygulaması bu yaz piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 1 trilyon dolarlık dijital varlıkların kilidini açma potansiyelimiz beni heyecanlandırıyor.”

Bilindiği üzere kripto para saklama ve vadeli ticaret platformu Bakkt, tüketici uygulamasıyla mobil ödeme alanına gireceğini geçtiğimiz yıl duyurmuştu.
Hatta o dönem Starbucks ilk katılımcılardan olmuştu. Starbucks kahvesini Bitcoin ile satın alma fikri büyük ilgi topladı. Merakla beklenen uygulamanın yazın piyasa sürülecek olması heyecan verici bir gelişme olarak değerlendirildi.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın