Ayı Piyasasına Rağmen, Çinin En Zenginleri Arasına Giren Kripto Milyarderleri

0

Tüm kripto para birimi sektörünün bir ayı piyasasında olduğu ve birçok kripto paranın değerlerinin% 50’sini kaybettiğiyle ilgili soru yoktur. Ancak, bu kesinlikle bireylerin kripto-para birimi ile ilgili girişimler yoluyla çok zengin olmalarını engellemedi.

Özellikle, çeşitli kripto para birimlerindeki piyasa sermayeleşmelerinin azalmasına rağmen, Çinli işadamları, kripto-para birliği ile ilişkili şirketler sayesinde Çin’in en zengin bireylerinin arasına girmişlerdir.

Önemli Rakamlar

Hurun raporu yıllık olarak yayınlandı ve kripto-para sektöründeki 13 işadamı, en az 2 milyar yuan değerindeki servete sahip ve 289 milyon ABD doları serveti olan işadamlarını içeren listeyi hazırladı.

En yüksek giriş, Bitmain Teknolojileri’nin kurucusu Micree Zhan Ketuan’a ve Çin’deki en varlıklı insanlar listesine girebilmek için,kripto para sektöründeki toplam 29,5 milyar yuan net servete sahip tek kişi olan işadamına ait. Bu, dünyadaki en büyük bitcoin madencilik şirketi olan Bitmain’in bu yıl sonuna kadar 10 milyar dolarlık gelir elde etmesi göz önüne alındığında, bu şaşırtıcı değil; şimdiden 10 milyar doların üzerinde. Bir başka yüksek giriş, 16.5 milyar yuan tahmini değerinde, 204’te gelen aynı şirketin, Bitmain, Wu Jihan’ın diğer kurucu ortaklarına ait.

 

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın