Analiste Göre Haziranda Bu 7 Altcoin’i Neler Bekliyor?

0

Kripto para trader’ı ve analist Michael van de Poppe, önümüzdeki aylarda Cardano (ADA) ve diğer altı kripto para birimine neler olacağı hakkında düşüncelerini açıklıyor.

Cardano (ADA)

Yeni bir videoda trader, Cardano’nun piyasa düzeltmesi sırasında diğer kripto varlıklarına göre güçlü göründüğünü ve fiyat hareketinde sürekli olarak yeni yüksek dipler yaptığını söylüyor. Ona göre, ADA için bir sonraki hedef 3.35 dolar. Trader bunun ardından da 5.00 dolara doğru potansiyel bir fiyat patlaması bekliyor.

1.80 doların üzerinde bir kırılma yaşarsak, 3.35 dolar ve 5.00 dolar olan sonraki hedef bölgeleri belirlemek için Fibonacci Extension’u kullanabilirsiniz. Eğer bu kırılmayı yukarı yönlü yaşarsak ve Bitcoin burada dip oluşturursa, bu iki anahtar bölgeyi hedeflemeye başlayabiliriz, yani hareketin yukarı yönlü olması bekleniyor ve piyasalarda her şey olumsuz değil.”

Yazım sırasında Cardano (ADA) kripto para birimleri sıralamasında 4. sırada bulunuyor ve yaklaşık %3 artışla 1.68 dolardan işlem görüyor.

Swipe (SXP)

Van de Poppe Cardano dışında, ilki kripto cüzdan Swipe’ın yerel token’ı olan SXP olmak üzere altı kriptoyla daha ilgileniyor. Trader’a göre, SXP, Bitcoin’e (SXP/BTC) karşı 100 günlük hareketli ortalamanın (MA) üzerine çıktığında yükselişe geçebilir.

SXP, buradaki MA’lar arasında konsolide oluyor ve eğer 100 Günlük MA’nın üzerine çıkarsa, yükseliş tetikleyicisi oluşturabilir. Birikme direnci kırılırsa, yeni bir dürtü dalgası tetiklenir.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yazım sırasında Swipe (SXP) kripto para birimleri sıralamasında 167. sırada bulunuyor ve 2.04 dolardan işlem görüyor.

Avalanche (AVAX)

Van de Poppe’nin radarında bir sonraki coin, düzeltme sırasında diğer altcoinlere kıyasla “ezildiğini” belirttiği akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX / BTC). AVAX/BTC paritesi mevcut 0.00049 değerinden yaklaşık %22’lik bir hareketle 0.00061 alanının üzerine çıkabilirse, kripto paranın yükseliş momentumuna devam edebileceğini söylüyor.

Yazım sırasında Avalanche (AVAX), kripto para birimleri sıralamasında 47. sırada bulunuyor ve 17.37 dolardan işlem görüyor.

Cosmos (ATOM)

Sıradaki coin, Van de Poppe’nin şu anda 0.0004 civarında olan 200 günlük hareketli ortalamayı kırdığında Bitcoin’e karşı yükselişe devam edebileceğini söylediği birlikte çalışabilirlik blockchain protokolü Cosmos (ATOM).

ATOM, burada çok kritik MA’lar arasında hareket ettiği bir aralıkta konsolide oluyor. Fiyatta 200 Günlük MA’nın üzerinde bir kırılma olursa, trendin devam edeceğine inanıyorum. Yeşil bölgelerin korunması kritik öneme sahip.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yazım sırasında Cosmos (ATOM) kripto para birimleri sıralamasında 39. sırada bulunuyor ve yaklaşık %4’lük bir artışla 13.62 dolardan işlem görüyor.

Harmony (ONE)

Yakından takip edilen trader’a göre, merkezi olmayan uygulama (dApp) platformu Harmony’nin yerel token’ı olan ONE, ONE/BTC’nin kritik 200 satoshi veya 0.0000002 seviyesini tutabilmesi durumunda yeni zirvelere çıkma potansiyeline sahip.

Yazım sırasında Harmony (ONE) kripto para birimleri sıralamasında 80. sırada bulunuyor ve yaklaşık %2 artışla 0.09739 dolardan işlem görüyor.

Chainlink (LINK)

Van de Poppe, Bitcoin çiftinde (LINK/BTC) merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i de dikkatle izliyor. LINK / BTC’nin kritik hareketli ortalamalarının üzerine çıkmayı başarmasının iyi bir işaret olduğunu ve eğer bu seviyeleri tutabilirse, mevcut fiyatı olan 0.00083’ten 0.00118’e %42’lik bir rallinin mümkün olabileceğini söylüyor.

“100 Günlük ve 200 Günlük MA’nın altına düştü. Ancak hemen geri döndü ve şimdi tekrar yukarı çıkıyor. Bu seviyeleri tutabilirse LINK’de yükselişin devam etmesini bekliyorum. Fena görünmüyor.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yazım sırasında Chainlink (LINK) kripto para birimleri sıralamasında 13. sırada bulunuyor ve %7’ye varan bir artışla 29.68 dolardan işlem görüyor.

Reserve Rights (RSR)

Van de Poppe’nin radarındaki son token, stabilcoin platformu Reserve Rights’ın yerel token’ı olan RSR. Analiste göre, RSR/BTC bir sonraki büyük direnç alanını test etmek için 0.00000088’den 0.0000015’e doğru %70’lik bir ralli izliyor olabilir.

RSR, AVAX ve ATOM ile aynı şeyleri gösteriyor. Yeşil alanı tutmak kritik öneme sahip. Bu alanda tutunabilirse, direnç alanı için kırmızı alanda yeni testler muhtemel görünüyor.”

Yazım sırasında Reserve Rights (RSR), kripto para birimleri sıralamasında 109. sırada bulunuyor ve %11’e varan bir artışla 0.03859 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın