Nisan 22, 2022

Analiste Göre Bu Altcoin Patlayıcı Bir Ralli İçin Hazırlanıyor: Hedef İlk 10!

Popüler bir kripto analisti, on-chain verilere dayanarak, Ethereum rakibi olarak anılan altcoin Near Protocol‘ün (NEAR) fiyatının yükselmeye hazır olduğunu söyledi.

Coin Bureau kripto kanalının Guy takma adlı sunucusu, 2.02 milyon YouTube abonesine NEAR’da inşa edilen günlük işlem ve proje sayısının Aralık 2021’den bu yana iki katından fazla arttığını belirtti. Guy bu gelişmenin protokolün piyasa değeri için potansiyel olarak kazançlı bir haber olduğunu düşünüyor.

Guy ayrıca, altcoin için benzersiz cüzdan adreslerinin ve protokole kilitlenen toplam değerin de etkileyici bir büyüme kaydettiğini belirtti.

“En iyi yanı, Near Protocol’ün piyasa değerinin hala orta aralıkta olması, yani büyümek için hala çok fazla alana sahip olması. Açıklığa kavuşturmak için şöyle ifade edilebilir; Near Protocol’ün ilk ona girebilmesi için NEAR’ın fiyatının üç katına çıkması gerekecek ve bir ayı piyasasına girmezsek bunun makul bir hedef olduğunu düşünüyorum.”

NEAR’ın piyasa değerine göre en büyük on kripto varlığından biri olup olmayacağı konusunda Guy, bunun yaklaşmakta olan kilometre taşlarına bağlı olacağını ekledi. Analist Near Protocol’ün resmi yol haritasında bahsedilenlerden en önemli gelişmenin, dinamik resharding olduğunu ve bunun talep arttıkça veya azaldıkça blockchain’in otomatik olarak ölçeklenmesini sağlayacağını söyledi.

“Yol haritasında belirtilen kilometre taşlarından en önemlisi olduğuna inandığım şeyin ve yıl sonundan önce uygulanması beklenen dinamik resharding’in üzerinden geçeceğim. Dinamik resharding, Near Protocol’ün blockchain talebine göre parçaları otomatik olarak oluşturmasını ve yok etmesini mümkün kılacaktır.

Basit açıklaması şu şekilde, bir parça, onu çok fazla kişi kullandığında otomatik olarak ikiye bölünür ve çok sayıda kullanıcısı olmayan parçalar otomatik olarak birleşir, böylece doğrulayıcılar kaynakları boşa harcamaz.  Teorik olarak, dinamik resharding, Near Protocol’ü sonsuz derecede ölçeklenebilir hale getirecektir.”

NEAR yazının kaleme alındığı sırada 15.50 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.