Eylül 12, 2022

Analist Popüler Metaverse Coin’e Dikkat Çekti: Devasa Büyüme Gerçekleşecek!


Son güncellenme : 24.10.2022 - 23:05

  • Popüler YouTube kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, radarında olduğunu söylediği “ilginç” bir block zinciri oyun platformuna dikkat çekti, analist bu kripto sektöründe büyük gelişme gördüğünü söyledi.

Yeni bir video güncellemesinde, Guy takma adı ile bilinen analist, oyna-kazan oyun ekosistemi Gala‘nın (GALA) ayı piyasasının bir sonucu olarak önemli bir düşüş yaşadığını, ancak platformun uzaydaki en umut verici projelerden biri olmaya devam ettiğini söylüyor.

“Gala merak uyandıran bir proje. Gala, kripto para piyasasının geri kalanı gibi, son aylarda düşüş yaşadı ve ayı piyasası bundan önemli bir ısırık aldı. Öte yandan Gala Games, benim hala çok faydası olduğunu düşündüğüm projelerden biri.”

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Guy, Gala Games’in nispeten yüksek geliştirme faaliyeti görmeye devam ettiği göz önüne alındığında, platforma güç veren Ethereum token’ının şu anda izlenmeye değer olduğunu belirtti.

Gala coin

“Görünüşe göre çok fazla gelişme, ilerleme var. Kısa bir süre önce, son birkaç gün içinde Town Star’ın geliştirilmesine yardımcı olması için yeni bir kıdemli oyun başkan yardımcısı tuttuklarını fark ettim ve aslında bunun hakkında bir şeyler okuyordum, bu adamın eskiden Command & Conquer serisinde çalışan bir adam olduğunu fark ettim.

Ben pek oyun oynayan biri değilim, ancak daha gençken erken dönem Command & Conquer oyunlarından bazılarını oynadığımı ve onları kesinlikle sevdiğimi hatırlıyorum, aslında bunun Gala’nın uzun vadeli potansiyeli ile herhangi bir ilgisi yok. Ancak dediğim gibi, büyüyen bir ekosistemi olduğunu düşünüyorum. Çok fazla kullanıcısı ve faydası var gibi görünüyor…

Açıkçası, oyna-kazan oyunları, blok zinciri oyunları önümüzdeki birkaç yıl içinde çok büyümesini beklediğim sektörlerden biri, bu yüzden Gala’nın kesinlikle göz kulak olmaya değer bir metaverse coin olduğunu düşünüyorum.”

Yazım sırasında, GALA 385 milyon dolarlık piyasa değeri ile, 0,05 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?