Mayıs 17, 2023

Apple’dan Gelen Haberler Metaverse Token Fiyatlarını Hareketlendirdi!

2022’den bu yana arka planda kalan metaverse token piyasası, bir süredir hareket kazanmak için alan arıyor. Apple’dan gelen “sanal gerçeklik başlığı” duyurusu ise bu alanı yaratmak için kritik öneme sahip.

Apple’ın VR gözlükleri gibi şekillendirilen karma gerçeklik başlığı, metaverse token’ları tekrar ilgi odağı haline getirmeye yardımcı olabileceği spekülasyonlarına yol açtı. Haberler, özellikle AXS, MANA ve SAND gibi önde gelen altcoin fiyatlarında hareketlilik yaratmayı başardı.

Son duyurunun ardından, metaverse token piyasası fiyatlarda kayda değer bir yükselişe tanık oldu. Metaverse alanının önde gelen kripto para birimlerinden biri olan AXS, değerinin %13’ün üzerinde arttığını gördü. Hemen arkasından MANA %9’un üzerinde önemli bir artış yaşarken, SAND de 24 saat içinde %6’nın üzerinde kayda değer bir artışa tanık oldu.

metaverse token haberleri

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Apple cephesinden gelen spekülasyonlar fiyattaki bu artışın başlıca nedenlerinden birisi. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Meta’daki gelişmelerin istenildiği gibi seyretmemesi metaverse token fiyatlarında bir düşüş yaratmıştı.

Apple’ın ürünün 5 Haziran’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Eğer bu haberler gerçekten teyit edilirse ve ürün başarıyla tanıtılırsa, fiyatta bir artış ihtimali yüksek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?